Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Gdzie kupić tanie i oryginalne części samochodowe? Polecamy sklepy z częściami do samochodów Renault, Fiat, Toyota, BMW, Mercedes i innych.
Awatar użytkownika
Gebril
Posty: 96
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:24

Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: Gebril »

Czy słyszeliście już może o wycieraczkach samochodowych Visee i co sądzicie o modelu VarioClip? Chciałbym się trochę więcej dowiedzieć jakie są Wasze spostrzeżenia i czy warto je kupić bo już u mnie przydałoby się wymienić stare pióra.
Awatar użytkownika
Mokki
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:18

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: Mokki »

Ja jestem jak najbardziej za! Stawiam również na zamienniki i uważam, że to dużo lepsza opcja niż wersje oryginalne które niestety ale sporo kosztują. Sprawdź i przekonaj się sam jak wiele korzyści za tym idzie, szczególnie że mają wersje praktycznie do każdego modelu auta :)
Awatar użytkownika
ArkadiuszOl
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 12:33

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: ArkadiuszOl »

Podzielam pozytywną opinię na temat producenta Visee oraz wycieraczek samochodowych i jestem pod wrażeniem zarówno jakości wykończenia poszczególnych elementów, trwałości i do tego ceny bo właśnie z tego względu zdecydowałem się je sprawdzić i nie żałuję. Zakup Visee VarioClip w pełni udany i mam nadzieję, że się zdecydujecie oraz przekonacie :)

finale 2014 manual
Awatar użytkownika
Klosek
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:41

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: Klosek »

I ja chętnie sprawdzę co tam ciekawego udało im się zestawić do mojego modelu auta oraz w jakiej cenie są to pióra. Akurat przed okresem zimowym muszę je wymienić więc dobrze się składa na taki test :)
Awatar użytkownika
Gebril
Posty: 96
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:24

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: Gebril »

No to super :) W takim razie nie będę zwlekał z podjęciem ostatecznej decyzji i dziś zamawiam, zobaczymy czy rzeczywiście są tak dobre jak o nich piszecie bo pod względem ceny od razu mnie zainteresowały.
Awatar użytkownika
Mokki
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:18

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: Mokki »

To czekamy na dalsze informacje z twojej strony i przede wszystkim relację jak się sprawują!
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: Motorowa »

A tak ogólnie to takie wycieraczki samochodowe kupujecie w sklepach stacjonarnych czy przez internet? Mi się wydaje, że jednak sklepy internetowe mają dużo większy wybór i atrakcyjniejsze ceny, więc chyba lepiej rozejrzeć się tam za takimi wycieraczkami. A Wy jak uważacie?
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: robix »

A wiecie kiedy należy wymieć wycieraczki? Założę się, że nie. Nie martwcie się. Moi praktycznie wszyscy znajomi dopiero wymieniają wycieraczki jak zaczynają piszczeć :) W innych sytuacjach uważają, że jest wszystko ok. Tutaj https://mocnastrona.com/po-czym-poznac- ... o-wymiany/ sobie zerknijcie i poczytajcie na ten temat. Przykry dźwięk nie jest jedyną oznaką zużycia.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Wycieraczki płaskie - Visee VarioClip

Post autor: palczaki »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : http://www.matkawpigulce.pl
ODPOWIEDZ