Custom Factory - opinie

Jak dbać o auto? Pasty, nabłyszczacze, lakiery, preparaty do usuwania zabrudzeń, polerki.
Awatar użytkownika
Remigiusz_68
Posty: 4
Rejestracja: 16 sie 2019, 2:45

Custom Factory - opinie

Post autor: Remigiusz_68 »

Znacie firmę Custom Factory z Łodzi? Szukam miejsca, w którym znajdę wszystko, co potrzebne do czyszczenia, polerowania i nabłyszczania samochodu. Na ich stronie wszystko wygląda świetnie, ale chciałbym poznać opinie kogoś, kto już coś od nich kupował. Pomożecie?
Awatar użytkownika
Cichosław-73
Posty: 5
Rejestracja: 06 lip 2019, 14:39

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: Cichosław-73 »

Parę tygodni temu kupowałem w stacjonarnym oddziale Custom Factory produkty firmy Rupes. Mają fajny, duży wybór środków od porządnych producentów. Świetnie doradzili mi, co wybrać. Widać, że ten temat to ich pasja.
Awatar użytkownika
barabasz80
Posty: 6
Rejestracja: 19 kwie 2019, 19:31

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: barabasz80 »

Jeśli chcesz zadbać o swoje autko, to Custom Factory jest najlepszym miejscem, jakie możesz wybrać. Super ekipa, która zna się na detailingu jak mało kto i zawsze służy radą z przeróżnych dziedzin motoryzacji.
Awatar użytkownika
Luborada_83
Posty: 5
Rejestracja: 02 kwie 2019, 3:23

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: Luborada_83 »

Mąż kupuje wszystkie swoje zabawki do polerowania auta właśnie w https://customfactory.eu i muszę powiedzieć, że auto wygląda teraz lepiej niż w momencie zakupu ;) Bardzo sobie chwali zakupione tam produkty i jakość obsługi.
Awatar użytkownika
Konstantyn-86
Posty: 5
Rejestracja: 15 sty 2020, 6:06

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: Konstantyn-86 »

Ja też mam z Custom Factory same pozytywne doświadczenia. Wizyta w tym sklepie to sama przyjemność dla motoryzacyjnego freaka ;) Jestem pewny, że wrócę tam ponownie.
Awatar użytkownika
antonius
Posty: 5
Rejestracja: 18 gru 2019, 4:35

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: antonius »

Dzięki customfactory.eu moje auto zaczęło wreszcie dobrze wyglądać, pomogli mi dobrać podstawowy zestaw produktów do detailingu. Profesjonalne doradztwo i fajne produkty.
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: naruto »

Wiesz co, ja samochody używane osobowe znalazłam w sieci, na Pokato, wiec może tam poszukasz tego co Ci jest potrzebne? Z tego co wiem, mają szeroką ofertę ogłoszeń tego rodzaju, bardzo łatwo można też się zarejestrować i wrzucić swoje ogłoszenie. Wydaje mi się, że wiele osób z tego właśnie korzysta.
Awatar użytkownika
Mieszko-73
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 7:12

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: Mieszko-73 »

Custom Factory to najlepsze miejsce dla osób, które chcą dopieścić auto w każdym calu. To ekipa naprawdę zapalonych pasjonatów motoryzacji. Lubię tam chodzić, zawsze dobrze doradzą.
Awatar użytkownika
Łucjan_60
Posty: 6
Rejestracja: 22 kwie 2019, 10:13

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: Łucjan_60 »

Ja może dość nietypowo, ale w customfactory.eu kupuję raczej ciuchy niż akcesoria do auta :) Ale bardzo polecam, super jakość!
Awatar użytkownika
cecylian1974
Posty: 2
Rejestracja: 14 gru 2019, 1:07

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: cecylian1974 »

Mają najlepszy wybór kosmetyków samochodowych w łodzi. Polecam.
Awatar użytkownika
Jonasz_90
Posty: 3
Rejestracja: 04 gru 2019, 1:01

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: Jonasz_90 »

A znacie ich produkty brandowane marką Custom Factory? Warto sprawdzić, są dostępne na stronie customfactory.eu.
Awatar użytkownika
faustyn-79
Posty: 4
Rejestracja: 15 gru 2019, 23:31

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: faustyn-79 »

To jedyne miejsce, w którym kupuję akcesoria do polerowania auta i dbania o nie. Świetne miejsce, szczególnie dla prawdziwego fana motoryzacji.
Awatar użytkownika
AdamAd
Posty: 2
Rejestracja: 04 wrz 2020, 13:24
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: AdamAd »

Kilka razy u nich kupowałem, żadnych zastrzeżeń nie mam towar dobrej jakości, wysyłka szybka ceny ok.





https://g.page/mr-sponge-myjnia-samochodowa
wukó

Re: Custom Factory - opinie

Post autor: wukó »

Bardzo mi miło Was powitać przez Hydraulika w Jeleniej Górze
ODPOWIEDZ