Klinika w Bydgoszczy

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
danii
Posty: 3
Rejestracja: 23 kwie 2019, 11:46

Klinika w Bydgoszczy

Post autor: danii »

Ostatnio słyszałem o prywatna klinika okulistyczna . W sieci mają masę dobrych opinii. Podobno są jedną z najlepszych klinik w Polsce. Korzystaliście z ich usług i możecie się podzielić?
...) przesuwaj swoje granice. Od tego są.
Awatar użytkownika
agolgota
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 17:24

Re: Klinika w Bydgoszczy

Post autor: agolgota »

Czy ta propozycja jest sprawdzona? Korzystał ktoś z tego?

serp quake
Coraz częściej się zdarza, że ogarnia mnie lęk przed własną świadomością. Jawi mi się ona upiorem, nad którym nie mam kontroli.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 394
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Klinika w Bydgoszczy

Post autor: dankatargerjan »

Medycyna estetyczna teraz jest na topie. Wiele osób decyduje się na zabiegi różnego rodzaju - w tym ja :) Wiadomo, że czasem może towarzyszyć im ból (szczególnie po tym jak przestanie działać znieczulenie) ale myślę, że wszystko da się przeżyć. Sądzę, że w tej klinice : www.lukaszmichalak.pl zajmą się Tobą w sposób profesjonalny i kompleksowy :)
Awatar użytkownika
Disono
Posty: 29
Rejestracja: 19 maja 2019, 11:27

Re: Klinika w Bydgoszczy

Post autor: Disono »

Tak się składa, że ja znam sprawdzoną klinikę medycyny estetycznej z okolic Poznania http://medicalaser.pl Mają w ofercie sprawdzone zabiegi takie jak np. Endolifting Twarzy i Fotona 4D - zabiegi laserem. Usługi laserowe w MedicaLaser systemie ratalnym - można skorzystać z zabiegu i rozłożyć w czasie jego koszty. Jest to pierwszy na świecie laserowy endolifting twarzy wzbogacony o koncentrat osocza bogatopłytkowego lub ekstrakt komórek macierzystych.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: Klinika w Bydgoszczy

Post autor: fiona »

Zgadzam się z opinią, że medycyna estetyczna jest teraz na topie. Dlatego coraz popularniejsze są kursy w tej dziedzinie. Ja znalazłam tu http://pimik.pl/ ciekawe szkolenia właśnie z tej dziedziny. Medycyna estetyczna jest coraz popularniejsza i dochodowa. Moim zdaniem to przyszłość, bo ludzie chcą dbać o swój wygląd.

elda szczecinek
Awatar użytkownika
Poletto
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:42

Re: Klinika w Bydgoszczy

Post autor: Poletto »

Jesli chodzi o medycyne estetyczna to w Bydgoszczy jest fenomenalna klinika Bienkowscy Clinic ! Moja mama byla tam na zabiegach laserowego usuwania blizny i efekty sa naprawde zniewalajace, bo po bliznie nie ma ani sladu!
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Klinika w Bydgoszczy

Post autor: KasiaP »

Zanim zdecydujemy sie na konkretny zabieg - warto uprzednio wybrac dobrego lekarza - doswiadczonego - ktory jest po studiach a nie po kilku szkoleniach . Moja kolezanka kiedys bardzo przejechala sie na takim wyborze w ciemno - ja jednak wolalam troche poszperac i wybralam jedna z klinik w moim miescie. Pani chirurg w miejscu gdzie wybralam sie na zabieg, polecila mi produkty Skinbooster od Restylane - mam spore problemy ze skora na twarzy ktora szybko stracila elastycznosc po 30 stce. Jednak po zabiegu rewitalizacyjnym - moja skora znow jest odzyiwona i naprezona. Czuje sie wiec nie tylko mlodo ale i zdrowo :)

jak prać satynę
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Klinika w Bydgoszczy

Post autor: robix »

Warto na pewno pomyśleć o wykupieniu pakietu medycznego dla siebie i swojej rodziny. Można w ten sposób mieć dostęp do wielu specjalistów. Tutaj https://mediccentre.pl/placowki takie pakiety są dostępne w dobrej cenie. Korzyści z tego tytułu jest naprawdę sporo. Przede wszystkim nie trzeba czekać w wielomiesięcznych kolejach do lekarza.
ODPOWIEDZ