Skuteczne zarabianie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
krzysiek69
Posty: 1
Rejestracja: 20 sie 2020, 3:25

Skuteczne zarabianie

Post autor: krzysiek69 »

Ja zarabiam z FireAds! A Ty?
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Motorowa »

Moim zdaniem najlepiej można zarobić wyjeżdżając do pracy za granicę. Jak widać na stronie internetowej https://polandworkforce.com/francja-praca-dla-par/, Agencja Pracy Tymczasowej Poland Workforce oferuje nawet taką pracę dla par ;) Tak więc możecie wyjechać razem, bez konieczności rozłąki ;)
Awatar użytkownika
tywin
Posty: 77
Rejestracja: 27 mar 2020, 9:48

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: tywin »

Najlepiej na spokojnie oszczędności zainwestować w systemie XTB . Sama tak robię regularnie. Tam są narzędzia takie jak opiekun, analityka, szkolenia i nie tylko. Właściwie mają wszystko, co niezbędne, żeby osiągnąć jakieś sensowne wyniki.
Awatar użytkownika
dankatargerjan
Posty: 393
Rejestracja: 05 maja 2019, 10:44

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: dankatargerjan »

Będę w niedługim czasie poszukiwał pracy tymczasowej. Jaką agencję moglibyście mi polecić? Zależy mi na pracy tymczasowej na terenie Polski. Słyszałem, że oni mają spoko oferty Mg-solutions może ktoś się ustosunkuje?
Awatar użytkownika
Arnie
Posty: 41
Rejestracja: 20 mar 2020, 18:04

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Arnie »

Nic tylko znaleźć sobie dobrą prace, no ale ta sama się nie znajdzie. Fajnie jak macie jakiś wyuczony zawód i doświadczenie, wtedy nie powinno być większego problemu tak myślę. Jak szukasz pracy to Dużo ogłoszeń znajdziesz tutaj: oferty pracy Pruszków. Na portalu Geo Praca można łatwo wyszukać już konkretne oferty pracy .
Awatar użytkownika
rekin
Posty: 53
Rejestracja: 27 lis 2019, 22:06

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: rekin »

Sporo i fajnie mozna zarobic na Forex :) Od niedawna probuje tam swoich sil i powiem wam, ze z naprawdę fajnym efektem. Wiadomo, ze jakas elementarną wiedze trzeba miec, plusem jest tez to, ze sa rozne oprogramowania do platform tradingowych które ulatwiaja znaczaco cały proces. https://www.az-invest.eu/visual-trading ... metatrader to takie oprogramowanie własnie do automatycznego prowadzenia pozycji
andżej

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: andżej »

a czy na takich stronach jak na przykład ta: http://dzieckotestuje.pl/ można jakoś zarobić ? Bo oczywiście inwestujemy troszkę pieniędzy w stronę a później może się okazać, że to pieniądze wydane w błoto ? Jakie są szanse, że się zwróci taka inwestycja ?
maź

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: maź »

Co sądzicie o pracy jako konsultantka firmy kosmetycznej? Czytałam sobie o niej ostatnio na stronie https://konsultantka.pl/ i doszłam do wniosku, że to chyba byłoby coś dla mnie. Lubię kontakt z ludźmi, nie boję się sprzedawać, a kosmetyków tej firmy używam od wielu lat, więc znam się na nich naprawdę dobrze :) Jak uważacie, warto spróbować?
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 152
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Zennbruks »

Ważne jest też żeby mieć umowę o pracę, przynajmniej dla mnie jest to bardzo ważne, ta daje stabilność. Zawsze też można po jakimś czasie negocjować wypłatę;) Kwota 3800 brutto, to netto będzie 2714 zł na umowie na pracę tak dla przykładu możecie zobaczyć sobie jak bardzo różni się zarobek brutto/netto.
pekolką

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: pekolką »

Rzeczywiście inwestycja nie jedno ma imię i może być nieco wymagająca. Polecam poczytać wszelkie merytoryczne artykuły jak dobrze ulokować pieniądze już samo to powinno wam pomóc w rozwiązaniu sytuacji. Dajcie znać co tam wymyśliliście. Jestem ciekawa jaka inwestycja was najbardziej interesuje.
Łukasz

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Łukasz »

Dla mnie strzałek w dziesiątkę było kupno dwóch foteli do masażu. Polecam komercyjne wykorzystanie fotela masującego, zwłaszcza jeśli prowadzimy już jakiś biznes i chcemy zarobić dodatkowe pieniądze. W mojej firmie sprawdziło się to świetnie, bo oprócz tego, że zarabiam na fotelach, to zachęciło to klientów do odwiedzania mojej firmy.
Zośka33

Re: Skuteczne zarabianie

Post autor: Zośka33 »

By dobrze zarobić trzeba się trochę natrudzić . Ciągłe zabieganie o naszego klienta a ostatnio także problemy z pracownikami, nie ma ich na rynku zbyt wielu. Z księgowością radziliśmy sobie oddając te sprawy do prowadzenia przez biuro rachunkowe ale zrezygnowaliśmy z tych usług i zaczęliśmy od kupna programu do fakturowania w firmie - mega-tech . Jak na razie wszystko w porządku , oby tak dalej.
ODPOWIEDZ