Wózek, który wybrać?

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
łza

Wózek, który wybrać?

Post autor: łza »

Cześć, czy wybierając wózek dla dziecka są jakieś kluczowe elementy na które zawsze zwracacie uwagę? Ze względu że mam pierwszy zakup takiego produktu za bardzo nie wiem na co zwróci uwagę. Wiele piszą na blogach o regulacjach, blokadach, amortyzatorach czy różnego rodzaju kółkach. Jednak czy są elementy które lepiej posiadać aniżeli nie?
Awatar użytkownika
riderka
Posty: 71
Rejestracja: 11 paź 2019, 10:50

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: riderka »

Wybór wózka też był dla mnie dosyć problematyczny. Długo wahałam się który będzie dla mnie najlepszy, a ostatecznie mój wybór padł na markę x-lander - konkretnie wybrałam x-pulse. Dobrze się go prowadzi, jest lekki i zgrabny. Polecam i Tobie, powinnaś być zadowolona.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: fiona »

Najpopularniejsze są teraz wózki 3 w 1. Masz wózek głęboki, spacerówkę i nosidełko. Tu https://tulisie.pl/ spory wybór takich wózków mają, w dobrych cenach. Mają np. wózki Kinderkraft, które są wyjątkowo funkcjonalne i trwałe. W tulisie.pl masz w ogóle spory asortyment produktów dla maluszków. Warto kupować u nich, bo 1% z każdej transakcji przekazują dzieciom chorym i potrzebującym.
wózek34

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: wózek34 »

Wózek który możesz sobie sobie odpowiednio dopasowywać do swoich potrzeb Wózki inwalidzkie . Wózek konfigurowalny gdzie można ustawić wysokość oparcia jak również głębokość siedzenia, dla użytkownika można również dopasować kolor oraz rodzaj tkaniny obicia, gdy zamawiasz wózek to mozesz też skorzystać z dofinansowanie NFZ.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: palczaki »

Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : https://caretero.pl/
jaśmina

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: jaśmina »

Wybrałam taki wózek jaki mi odpowiadał czyli x-landera w ciemniejszym kolorze. A kupiłam go bezpośrednio od producenta, nie wiem czy kojarzycie ale to ten z diodami led w podnóżku, śliczny, na lato czy na zimę doskonale się nadaje bo jest uniwersalny, ma dużą budę która chroni przed wiatrem i słońcem
Elzuska

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Elzuska »

autor: łza » 08 kwie 2021, 8:00
Cześć, czy wybierając wózek dla dziecka są jakieś kluczowe elementy na które zawsze zwracacie uwagę? Ze względu że mam pierwszy zakup takiego produktu za bardzo nie wiem na co zwróci uwagę. Wiele piszą na blogach o regulacjach, blokadach, amortyzatorach czy różnego rodzaju kółkach. Jednak czy są elementy które lepiej posiadać aniżeli nie?


W moim przypadku wybór jest oczywisty - Euro-Cart Spin. Długo rozglądałam się za tak lekkim i niedużym wózkiem, który mogłabym używać nawet u niemowląt. W dodatku wózek nie będzie przeszkodą w podróżach samolotowych, a to też dla mnie ważne.
ODPOWIEDZ