Strona 1 z 1

obróbka blachy

: 18 cze 2021, 22:07
autor: tadeusz
W jaki sposób najczęściej wykonuje się obróbkę blachy? Jest to dla mnie bardzo ciekawy temat. U nas w firmie bardzo intensywnie użytkowana jest zaginarka do blachy . Wiem, że bardzo popularne są także giętarki i maszyny do perforowania blach. Bardzo ważne jest dobre wykonanie maszyn, dzięki temu posłużą wiele lat.

Re: obróbka blachy

: 21 sie 2021, 10:17
autor: krzechów
Polecam skontaktować się z tą firmą https://ciecielaser.pl/ . U mnie oni właśnie robili wszelkiego rodzaju obróbki podczas budowy. Niestety bez wiedzy osprzętu nie da się poprawnie wykonać takiej pracy. A jeśli ktoś chce samemu próbować to od razu mówię szkoda czasu i nerwów. Lepiej powierzyć taką proca profesjonalistą

Re: obróbka blachy

: 13 sty 2022, 10:09
autor: ways
Na pewno przykładem na takie obrabianie jest takie https://unihut.pl/ cięcie laserem w Krakowie . Firma, której link macie we wpisie, jest już ponad 30 lat na rynku i naprawdę wiele przemian już przeszła. Dziś pracownicy i operatorzy cnc pracują na najwyższej jakości sprzęcie, wciąż oferując lepsze i lepsze usługi dla osób postronnych. Rozumiecie?

-------
"Zapisuję te słowa w stali, gdyż nie można ufać temu, co nie zostało wykute w metalu." :D :D "Czym jest magia wobec stalowej woli ? "