Świetnie wyposażona apteka

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
Izunia
Posty: 29
Rejestracja: 29 sty 2019, 8:51

Świetnie wyposażona apteka

Post autor: Izunia »

W aptece internetowej apteka-leki.pl zakupisz nie tylko najlepsze suplementy i leki, ale także możesz kupić wiele różnych kosmetyków i artykułów dla dzieci, kobiet w ciąży. Ceny są bardzo przystępne.
Awatar użytkownika
szyszka89
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:22

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: szyszka89 »

Ja wolę kupować leki w aptekach stacjonarnych
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
Balbina077
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:24

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: Balbina077 »

Ogólnie jest sporo miejsc, gdzie można kupić różnego rodzaju środki medyczne jak leki, suplementy czy płyn odkażający. Ważne żeby dokładnie zawsze zapoznać się z ulotką kupowanego leku oraz dokładnie zapoznać się z jego działaniem i zastosowaniem. Dzięki temu unikniecie nieprzyjemności związanych z użyciem czegoś, co zamiast pomóc może jeszcze bardziej zaszkodzić.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: kapka »

u mnie na osiedlu to jest dobrze wyposażona apteka. Wszystko zawsze mają to co potrzebują i bez kolejek. Kilka dni temu wybrałam się do niej by zakupić http://www.intesta.pl/ na moje problemy trawienne i po kilku dniach kuracji czuję się już znacznie lepiej
Awatar użytkownika
magical
Posty: 323
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: magical »

Znam bardzo fajną stronkę na której znajdziecie naprawdę sporo bardzo wartościowych informacji o lekach: od ceny, po opisy lekarstw. Polecam każdemu zaintreresowanemu sprawdzić sobie stronkę: https://ktomalek.pl/tormentiol-ulotka-c ... ub-4363801 gdzie znajdziecie naprawdę wszystkie informacje w tej materii, mega przydatna strona.
Awatar użytkownika
magical
Posty: 323
Rejestracja: 06 maja 2019, 19:12

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: magical »

W sumie to ja znalazłem ostatnio naprawdę bardzo fajną stronę, gdzie znajdziecie bardzo dużo informacji w tematyce zdrowotnej oraz o lekach, na przykład żel enterosgel. Naprawdę cała masa informacji, a leki możecie zarezerwować i zamówić do swojej apteki, naprawdę fajna sprawa, polecam.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: Motorowa »

Jeśli chodzi o apteki działające on-line, to ja mogę Wam polecić aptekę aptekapodgryfem.pl. Jest tam naprawdę bardzo duża dostępność leków, suplementów diety oraz dermokosmetyków, a ceny są bardzo konkurencyjne ;) Naprawdę warto się tam rozejrzeć :)
Awatar użytkownika
Kundzia
Posty: 56
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:55

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: Kundzia »

Szukałam w różnych aptekach suplementów na odchudzanie, ale nie wiedziałam, na jakie się zdecydować. Miałam nadzieję, że chociaż znajdę jakieś wskazówki w internecie. W rezultacie trafiłam na taką stronę http://lkcf.org/ . Jest na niej bardzo ciekawy artykuł o sposobach zrzucania nadwagi i recenzje na temat różnych produktów wspomagających. Chętnie skorzystam z tych uwag, bo naprawdę wydają się rzeczowe i mądre.
smerfważniak

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: smerfważniak »

Jeżeli chodzi o wyposażenie aptek teraz w dobie koronawirusa to w zasadzie obowiązkowe są takie osłony z plexi albo innego przezroczystego tworzywa. Taką osłonę można zamówić online na przykład na https://plasticexpress.pl/

rafineria glimar gorlice
Idą

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: Idą »

A macie swoją aptekę ? jeśli chodzi o hurtownie leków to mam taką swoją zaufaną. Poza tym przy wyposażeniu bardzo ważne są też meble apteczne Można w nich przechowywać odpowiednio leki, w szafkach, na regałach metalowych ;) . które można ustawić w ciągu. Fajna gablota ekspozycyjna GW, a także gablota przeszklona LG-UV.
stanisława90

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: stanisława90 »

Te leki teraz takie drogie i w ogóle wszystko poszło do góry... Dlatego warto wiedzieć, gdzie można skorzystać z różnych promocji. W dozie jest teraz akcja dla seniorów - w godzinach 8-12 dostają 20% rabatu na leki. Każda oszczędność dla emeryta to bardzo duża ulga.
stanisław9182

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: stanisław9182 »

Ostatnio byłem chory na anginę. Potrzebowałem kupić suplementy, dlatego sprawdziłem apteki internetowe i odkryłem portal https://aptekacentrum.lublin.pl/. Mozna tutaj zakupić dużo różnych syropów w dobrych cenach, dlatego jestem zachwycony. Zamówienia zostały dostarczone do własnego mieszkania, z tego powodu nie było potrzeby wychodzenia do sklepu
Raduś63

Re: Świetnie wyposażona apteka

Post autor: Raduś63 »

Idą pisze: ↑26 mar 2021, 18:30 A macie swoją aptekę ? jeśli chodzi o hurtownie leków to mam taką swoją zaufaną. Poza tym przy wyposażeniu bardzo ważne są też meble apteczne Można w nich przechowywać odpowiednio leki, w szafkach, na regałach metalowych ;) . które można ustawić w ciągu. Fajna gablota ekspozycyjna GW, a także gablota przeszklona LG-UV.
Mam swoją apteczkę. Myśle, że apteczka to podstawa.
______
adwokat jelenia góra
ODPOWIEDZ