Eleganckie buty męskie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
robinson
Posty: 38
Rejestracja: 29 cze 2019, 17:57

Eleganckie buty męskie

Post autor: robinson »

Jakiej marki eleganckie buty męskie wpadły Wam ostatnio w oko? Za mną chodzą buty marki Plaro. Nie jest to jakaś szczególnie znana marka w Polsce, jednakże bardzo ceniona przez tych, którzy już ją poznali.
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 303
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: kadiff »

Nie jestem do konca pewien jakiej marki buty wpadły mi w oko bo mam kilka ulubionych marek, ale jeżeli nie jesteś zdecydowany do końca to zerknij sobie w sklepie Modini.pl na ofertę eleganckich butów męskich. Mają tego sporo więc wydaje mi się, że znajdziesz coś dla siebie.
Awatar użytkownika
radosny12
Posty: 63
Rejestracja: 30 mar 2019, 22:58

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: radosny12 »

Najlepiej sobie różne marki poprzeglądać. Nie ma co się ograniczać do jednej. Na https://mybaze.com/pl/buty-wizytowe-meskie są przeróżne męskie buty wizytowe z wielu sklepów pokazane. Można sobie już na zdjęciach porównać jak wyglądają, jak ceny się różnią. Ja tak zawsze robię, jak pójdę do sklepu to wezmę pierwsze lepsze a potem żałuję bo albo przepłacę albo się okaże że gdzieś były ciekawsze.
Awatar użytkownika
mleczko90
Posty: 66
Rejestracja: 30 wrz 2019, 16:37

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: mleczko90 »

Kupuje zawsze na eobuwie albo na innych stronach tego typu i sobie szukam nowych kolecji
___________________
http://alkapro.pl/produkty/okna/
Awatar użytkownika
pasiak
Posty: 63
Rejestracja: 25 cze 2019, 20:53

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: pasiak »

Mój mąż ostatnio sam wybrał się na zakupy gdyż chciał kupić sobie jakieś eleganckie buty. Po powrocie pokazał mi i okazało się,że kupił Buty trekkingowe Salomon bo stwierdził,że takich jeszcze nie miał a poza tym bardziej mu się spodobały niż jakieś tam inne. No cóż w końcu to on będzie w nich chodził a nie ja
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:54

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: AbiUbu »

Bardzo ładne i stylowe są też Walter buty koszarowe. Jest to produkt polski i skórzany. Obuwie to jest bardzo wygodne, stopa się w nim nie poci. Na uwagę zasługuje też wytrzymałość tego produktu.
Awatar użytkownika
bartekkk
Posty: 23
Rejestracja: 11 wrz 2019, 23:57

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: bartekkk »

Znam tą markę mają ekstra sztyblety męskie. Często kupuje u nich obuwie, cenię ich za jakość wykonania i nowoczesny design.
Awatar użytkownika
rafon
Posty: 32
Rejestracja: 16 kwie 2019, 11:09

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: rafon »

Mi osobiście bardzo podoba się model Caterpillar Instruct i planuje go kupić na wiosnę. Występują one w wersji all black, dlatego doskonale sprawdzą się do eleganckich ubrań.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Eleganckie buty męskie

Post autor: palczaki »

Więcej na ten temat dowiesz sie na tej stronie:
https://1but.pl/nike
ODPOWIEDZ