Uzależnienie

Twoje pytanie nie pasuje do pozostałych kategorii? Dodaj je tutaj.
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Uzależnienie

Post autor: KasiaP »

Bywa i tak że uzależnienia od alkoholu nie da się pozbyć od tak - potrzeba czasem wielu wielu lat. W kazdym razie warto powierzyć się w odpowiednie ręce. Znacie prywatną klinikę Medox http://medox.org.pl/ ? Zatrudniają profesjonalnych lekarzy i psychologów więc można się śmiało do nich wybrać i zaradzić problemowi
Awatar użytkownika
kadiff
Posty: 303
Rejestracja: 16 lip 2019, 14:54

Re: Uzależnienie

Post autor: kadiff »

Aż wstyd się przyznać, ale długi czas moim uzależnieniem było jedzenie. Pomógł mi z tym trochę psycholog ponieważ zmotywowałem się do zmiany mojego trybu życia i zdrowszej diety. Sporo na blogu https://migliori-integratori.it/ czytałem tez na temat zdrowia i dowiedziałem się jak zmienić złe nawyki żywieniowe na te zdrowe. Było to trudnym zadaniem, ale na szczęście się udało i dziś moja forma oraz sylwetka jest o niebo lepsza niz jeszcze rok temu!
Awatar użytkownika
Walczak
Posty: 70
Rejestracja: 15 sty 2019, 13:39

Re: Uzależnienie

Post autor: Walczak »

W każdym uzależnieniu trudno jest się odnaleźć i raczej trudno poradzić sobie z nim. Dlatego wskazane jest wsparcie jakiejś bliskiej osoby, bo jest wówczas większą motywacje do podjęcia leczenia. Dużo słyszałam o takim bardzo dobrym Ośrodku Uzależnień Nefo, do którego trafiają osoby z nałogiem. Specjaliści, którzy tam pracują, starają się ze wszystkich sił za pomocą odpowiedniego leczenia wyprowadzić ich na prostą.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Re: Uzależnienie

Post autor: fiona »

Dobre opinie ma także ten ośrodek https://klinikakuznia.pl/ . Klinika Kuźnia zlokalizowana jest w przyjemnym miejscu, które wspomaga powrót do zdrowia. Gwarantują odpowiednią terapię, wsparcie psychologiczne i medyczne.
Awatar użytkownika
kajka83
Posty: 65
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:56

Re: Uzależnienie

Post autor: kajka83 »

Myślę, że ośrodek to dobry pomysł. Ale po ośrodku też jest życie. I niezbędne jest wsparcie, które pozwoli trzymać się z daleka od nałogu. Dlatego moim zdaniem warto podjąć terapię i współpracę z dobrym psychologiem. W Łodzi jest klinika PsychoMedic Łódź , którą mogę zaproponować. Wiem, że mają wielu doświadczonych specjalistów, którzy podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta. A to ważne.
Awatar użytkownika
bartekkk
Posty: 23
Rejestracja: 11 wrz 2019, 23:57

Re: Uzależnienie

Post autor: bartekkk »

Jeśli ktoś z Was boryka się z problemem uzależnienia od nikotyny bardzo polecam olejekcbd10.pl. Olejek ten ma coraz więcej zwolenników, wiele pozytywnych opinii i działa na wiele płaszczyzn naszego zdrowia.
Awatar użytkownika
Kundzia
Posty: 56
Rejestracja: 04 lut 2020, 18:55

Re: Uzależnienie

Post autor: Kundzia »

Gdyby tak każda osoba z uzależnieniem pozwalała sobie pomóc, to byłoby naprawdę dużo łatwiej. Żona mojego znajomego z dużymi oporami, ale w końcu zdecydowała się na pobyt w Ośrodku terapii Forest. Wszystko wskazuje na to, że ma tam bardzo duże wsparcie psychoterapeutów i doskonałe warunki pobytu. Mamy nadzieję, że szybko wyjdzie ze swojej lekomanii.
Rafał

Re: Uzależnienie

Post autor: Rafał »

To bardzo poważne kwestie. Jeśli nie jesteście w stanie poradzić sobie z tym tematem , to koniecznie powinniście sięgnąć po jak najlepszą opiekę. Dzisiaj jest to możliwe, bo jesteście w stanie umówić się na konsultacje do https://psychomedic.pl/psychiatra-lodz/ i właśnie tam odbyć odpowiednią terapię. Powinniście już teraz się z tym zapoznać, bo to może uratować Wam życie.
Błaszcz

Re: Uzależnienie

Post autor: Błaszcz »

W walce z uzależnieniem na pewno pomoże Ci psycholog, ja bym od tego zaczął, byłem uzależniony od alkoholu i pomoc psychologa okazała się wystarczająca. Jak się wstydzisz gdzieś pójść tak jak ja to to możesz skontaktować się z bardzo dobrym psychologiem online przez wetalk. Świetne jest to, że tam możesz mieć kontakt z psychologiem codziennie, a nie jak to zwykle bywa raz w tygodniu.
ODPOWIEDZ