Sklep Nawimarket opinie

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
fiona
Posty: 219
Rejestracja: 20 mar 2019, 11:39

Sklep Nawimarket opinie

Post autor: fiona »

Witam serdecznie. Właśnie stałam się posiadaczką nowego auta. Kupiłam je "po kosztach" i brakuje w nim kilku elementów, bez których nie wyobrażam sobie jazdy. Mam tu na myśli np. radio czy nawigację. Sprzedawca podpowiedział mi, żebym poszukała w tym sklepie https://nawimarket.olx.pl . Podobno w Nawimarket mają duży wybór jeśli chodzi o taki asortyment. Czy ktoś zamawiał u nich taką samochodową elektronikę? Jakie są wasze wrażenia i opinie po tych zakupach?
Awatar użytkownika
Madzialena
Posty: 59
Rejestracja: 10 kwie 2019, 9:54

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: Madzialena »

Ja bardzo polecam Nawimarket. Możesz ich znaleźć stacjonarnie i na olx. Mają duży wybór sprzętu, o który Ci chodzi. Ja mam od nich nawigację. I wszystko ok. Działa jak należy, przesyłka w oryginalnym opakowaniu i na gwarancji.
Awatar użytkownika
Miras
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2020, 11:27

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: Miras »

To prawda. Fajny sklep, z dużym asortymentem i dobrą obsługą. Jeśli o mnie chodzi to z pół roku temu zamawiałem w Nawimarket radionawigację dedykowaną do Honda Jazz 200 . Nie było łatwo znaleźć, ale oni mieli. Potwierdzam, że sprzęt na gwarancji, zgodny z opisem. Dobrze zapakowana przesyłka i szybka dostawa. Nie ma się do czego przyczepić.
Awatar użytkownika
Seba
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 11:29

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: Seba »

Ja jakiś czas temu szukałem opinii o Nawimarket, bo planowałem zakup, a nie chciałem w ciemno brać. I w zasadzie na same pozytywny trafiłem. Po zakupach się nie dziwię, bo sklep ok, sprzedawca rzetelnie podchodzi do tematu. Do tego dobry kontakt i jeśli będziesz potrzebowała porady to też podpowiedzą co i jak.
Awatar użytkownika
Miras
Posty: 5
Rejestracja: 03 lut 2020, 11:27

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: Miras »

O tak, z tym kontaktem masz rację. W Nawimarket możesz o wszystko dopytać - o parametry, wymagania itp. I nie wiem skąd jesteś fiona, ale wiem, że oni w Łodzi mogą nawet kupiony sprzęt zainstalować. Także kolejny plusik dla sklepu.
Awatar użytkownika
sarawu
Posty: 68
Rejestracja: 09 kwie 2019, 11:29

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: sarawu »

Mi dostarczyli rejestrator jazdy. I też dostałam dobry sprzęt, w dobrej cenie. Gwarancja, pudełko - no generalnie wszystko. Dużo jeżdżę i wiadomo, na drodze różnie bywa. Także taki rejestrator od Nawimarket to prawdziwe błogosławieństwo w sytuacji kryzysowej. Jak myślisz o elektronice do auta to o tym też pomyśl.
Awatar użytkownika
kajka83
Posty: 65
Rejestracja: 01 kwie 2019, 9:56

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: kajka83 »

Też mam rejestrator z kamerką cofania. Kupiłam w Nawimarket, bo mieli najlepszą ceną na ten sprzęt. Dodatkowo jak ktoś pisał - zamontowali mi to więc nie musiałam szukać kolejnego specjalisty. Fajna obsługa i bardzo miły personel :)
Awatar użytkownika
Olaf
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 11:38

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: Olaf »

Ja miałem styczność z Nawimarket kilka miesięcy temu. Nie kupowałem, ale naprawiali moje CB radio. Pełna profeska. Bez marudzenia, że się nie da i przysłowiowego "kup pan nowe". Szybko, solidnie i co najważniejsze, skutecznie. Mogę tylko polecić.

perłowe buty
Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 11:40

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: Marcin »

Ja mam Jeep Grand Cherokee. Oddałem ludziom z Nawimarket na montaż radia dedykowanego. I sprawdzili się więc polecam. Widać, że fachowcy. Wiedzą co robią. Potrafią odpowiedzieć na każde pytanie i rozwiać wątpliwości. Cena też nie powaliła z nów (spodziewałem się więcej :D ) . Jeśli będzie potrzeba - wrócę.
Awatar użytkownika
Misza
Posty: 1
Rejestracja: 03 lut 2020, 11:44

Re: Sklep Nawimarket opinie

Post autor: Misza »

Mogę tylko potwierdzić opinie Pań i Panów. Ja w Nawimarket zamawiałem akcesoria już kilka razy. Nigdy, ale to nigdy nie było problemu. Wszystko na gwarancji. Dokładnie takie, jak zamawiałem. Śmiało mogę napisać, że Nawimarket to jeden z lepszych sklepów z jakimi zdarzyło mi się współpracować.
ODPOWIEDZ