Gdzie kupić kask crossowy?

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
ulka9
Posty: 63
Rejestracja: 03 sty 2019, 13:41

Gdzie kupić kask crossowy?

Post autor: ulka9 »

Gdzie zaopatrujecie się w kaski na motor? To też jest moim zdaniem element, bez którego jeździć na motorze się nie powinno. Zastanawiam się nad tym, czy taka opcja jak kaski enduro mtb https://www.moto-abc.pl/ będzie dobra. Co sądzicie o tym pomyśle?
Awatar użytkownika
motorynka
Posty: 100
Rejestracja: 04 sty 2019, 15:02

Re: Gdzie kupić kask crossowy?

Post autor: motorynka »

Moim zdaniem, jak juz decydujesz się na jazde na motorze musisz zadbać o swoje bezpieczeństwo. Bardzo wazne sa ochraniacze ale też kaski. Jeżeli zalezy Ci na czyms konkretnym to przydadzą Ci się kaski motocyklowe radom. Z tego co się orientowałam to mają spory wybór. A ważne jest by było to dobrej jakosci bo to zabezpiecza nasze życie i zdrowie w razie jakiegoś nieszczęśliwego wypadku.
Awatar użytkownika
kivi90
Posty: 38
Rejestracja: 09 lut 2019, 14:17

Re: Gdzie kupić kask crossowy?

Post autor: kivi90 »

Dobrej jakości kaski oraz inne akcesoria na motor znajdziecie w sklepie Moto Tour. Wszystkie akcesoria są skonstruowane w ten sposób, żeby jak najlepiej zadbać o bezpieczeństwo w czasie jazdy na motorze. Jest to dość niebezpieczne zajęcie, dlatego trzeba jak najlepiej zadbać o to, żeby w razie wypadku odnieść jak najmniejsze obrażenia i nei narażać swojego życia.
:)
Awatar użytkownika
wirer
Posty: 12
Rejestracja: 16 cze 2020, 9:12

Re: Gdzie kupić kask crossowy?

Post autor: wirer »

O dobrze wiedzieć, dzięki za polecenia
Pikuś

Re: Gdzie kupić kask crossowy?

Post autor: Pikuś »

Myślę, że jeżeli szukacie jakiegoś porządnego kasku na motocykl, to tutaj https://moto-tour.com.pl/ możecie je dostać i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Sama zamawiam tam akcesoria co roku i jestem bardzo zadowolona ze stosunku jakość do ceny. Polecam się tam rozejrzeć w wolnej chwili.
ODPOWIEDZ