Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
Gebril
Posty: 96
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:24

Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: Gebril »

Witam,
Czy możecie polecić mi dobry serwis samochodowy który zajmuje się automatycznymi skrzyniami w Warszawie, bądź okolicy? Byłbym wdzięczny za wszystkie konkretne podpowiedzi, bo wolałbym to zrobić zanim całkiem mi padnie ;)
Awatar użytkownika
ArkadiuszOl
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 12:33

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: ArkadiuszOl »

Akurat w zakresie automatów to śmiało mogę polecić Ci, abyś zwrócił uwagę na ofertę serwisu Auto Józefów z którego korzystałem dwukrotnie (w różnych autach) i w obu przypadkach świetnie sobie poradzili. Terminowa realizacja, przystępny zakres cen i do tego miła obsługa od kontaktu telefonicznego aż do odbioru. Nie ma co przepłacać za aso :)
Awatar użytkownika
Mokki
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:18

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: Mokki »

No tak jak już masz spory problem z automatem, którego jednak nie zrobi byle jaki warsztat to Auto Józefów jest świetną propozycją dla każdego z nas kto potrzebuje fachowej pomocy przy regeneracji, albo wymianie oleju. Pozdrawiam!
Awatar użytkownika
Klosek
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:41

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: Klosek »

Interesujący temat, chętnie dowiem się więcej na temat tego serwisu i na pewno sobie na przyszłość zapiszę.
Awatar użytkownika
Gebril
Posty: 96
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:24

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: Gebril »

Dzięki wielkie za pierwsze wskazówki, chyba Was posłucham i odezwę się do Auto Józefów. Zobaczymy, czy i mi będą w stanie skutecznie pomóc oraz jak to wygląda z terminami.

odwet armstrong kelley
Awatar użytkownika
ArkadiuszOl
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 12:33

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: ArkadiuszOl »

Nie ma za co, jak jeszcze jakieś informacje będą Ci potrzebne to z chęcią pomożemy!
Awatar użytkownika
Mokki
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:18

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: Mokki »

Dokładnie w razie kolejnych pytań z chęcią pomożemy i postaramy się skutecznie doradzić co będzie najlepszą decyzją!
Awatar użytkownika
Gebril
Posty: 96
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:24

Re: Naprawa automatycznej skrzyni biegów - Warszawa

Post autor: Gebril »

Na pewno sobie zapamiętam i jeszcze nie raz z Waszej pomocy skorzystam. Teraz zabieramy się za naprawy w Auto Józefów, więc po wszystkim dam Wam znać jak to wyszło.
ODPOWIEDZ