Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
Gebril
Posty: 96
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:24

Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Gebril »

Witam,
Czy znajdę tutaj osoby z Rzeszowa? Jeśli tak to gdzie kupowaliście swoje auta oraz w jakim miejscu je serwisujecie. Zaczynam poszukiwania jakichś ciekawych propozycji na wyprzedaży roczników i byłbym wdzięczny za każdą przydatną wskazówkę!
Awatar użytkownika
Mokki
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:18

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Mokki »

Sprawdzaliście już może Auto Res? Jeśli nie to śmiało polecam ponieważ to zarówno serwis, jak i salon samochodowy w którym znajdziecie takie propozycje jak Hyundai, Alfa Romeo, Jeep. czy Fiat.
Awatar użytkownika
Marwa
Posty: 61
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:21

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Marwa »

Czasami warto nawet wydać troszkę więcej na serwis, który będzie solidny, pewny, doskonale coś o tym wiem. Raz oddałam samochód na kompleksowy serwis klimatyzacji z nabijaniem i jak się okazało później zapłaciłam prawie 300 złotych za robotę którą nikt nie zrobił... Dużo dobrego słyszałam o autoryzowanym serwisie Opla https://www.opel.pl/twoj-opel/przeglady/przeglady.html Znajoma korzysta z corocznych przeglądów, wymiany opon i bardzo sobie chwali. Ja mam Astrę w kombi, więc może też spróbuje, przydałoby się już opony wymienić.
Awatar użytkownika
ArkadiuszOl
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 12:33

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: ArkadiuszOl »

Mokki pisze: ↑14 lis 2019, 10:56 Sprawdzaliście już może Auto Res? Jeśli nie to śmiało polecam ponieważ to zarówno serwis, jak i salon samochodowy w którym znajdziecie takie propozycje jak Hyundai, Alfa Romeo, Jeep. czy Fiat.
A tutaj jak najbardziej zgodzę się z wypowiedzią poprzednika i uważam, że w przypadku zakupu auta, czy również skorzystania z serwisów samochodowych to rzeczywiście w Rzeszowie szczególnie wyróżnia się Auto Res na który stawiam i nie zawodzą. Świetna obsługa, jasne standardy i oczywiście terminowość która jest kluczowa jeśli samochód jest w codziennym użytku.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:54

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: AbiUbu »

A czy jest jakiś salon w Rzeszowie, w którym wyserwisują mi dosyć nietypowe auto, jakim jest mercedes g 500 4x4?
Awatar użytkownika
KasiaP
Posty: 313
Rejestracja: 11 kwie 2019, 14:03

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: KasiaP »

Odnosnei serwisu to warto kierowac sie nie tylko doswiadczeniem takich fachowcow ale rowniez tym z jakiego sprzetu korzystaja. Ja niestety mialam kiedys okazje doswiadczyc uszkodzenia karoserii - w trakcie naprawy usterki zrobiono w niej wgniecenie. Teraz jednak uczeszczam do serwisu wyposazonego w pokrowce na blotniki i fotele. Uwazam ze to dobra rzecz,., widze ze ta firma https://www.izisport.pl/ oferuje sprzedaz hurtowa takich ochraniaczy
Awatar użytkownika
Klosek
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:41

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Klosek »

Tutaj mogę zgodzić się z opinia poprzedników i również powiedziałbym, że najlepszą opcją będzie właśnie Auto Res od strony salonu, jak i działania serwisu.
Awatar użytkownika
Gebril
Posty: 96
Rejestracja: 16 wrz 2019, 22:24

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Gebril »

Bardzo dziękuję za wszystkie odpowiedzi :) Z chęcią sprawdzę wspomniane serwisy i mam nadzieję, że będą w stanie mi pomóc przy zakupie i kolejnych serwisach. Wstępnie najlepiej brzmi propozycja Auto Res natomiast o tym muszę się sam przekonać!
Awatar użytkownika
Mokki
Posty: 69
Rejestracja: 25 wrz 2019, 10:18

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Mokki »

Po to jesteśmy i mamy nadzieję, że podzielisz się z nami informacjami jeśli już wybierzesz auto, bądź skorzystasz z pomocy ich serwisu aso.
Awatar użytkownika
ArkadiuszOl
Posty: 20
Rejestracja: 11 paź 2019, 12:33

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: ArkadiuszOl »

Dokładnie! Trzymamy kciuki za efekt końcowy i oczywiście mamy nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z założeniami.
Awatar użytkownika
naruto
Posty: 38
Rejestracja: 27 cze 2019, 11:55

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: naruto »

Gratuluję tym, którzy mogą się zdecydować na nowy samochód prosto z salonu. Ja na razie mam na to za dużo wydatków, ale pozwólcie, że Wam coś podpowiem. Otóż powinniście zadbać o dodatkowe zabezpieczenie samochodu wyposażonego w system Keyless. Takie auta są niestety podatne na kradzież z walizką, dlatego pomyślcie o tym zabezpieczeniu, o którym pisałem.
Awatar użytkownika
reno
Posty: 33
Rejestracja: 23 mar 2019, 12:28

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: reno »

Skoro już o salonach mowa jestem bardzo ciekaw, co sądzicie o Krotoski Łódź https://volkswagenlodz.pl/ ? Przejrzałem ich ofertę i prezentuje się naprawdę fajnie, biorąc tutaj pod uwagę m.in. pojazdy z wyprzedaży rocznika. Poza tym jeżeli chcemy kupić coś używanego, także pod tym kątem możemy liczyć na fachową pomoc i sprawną obsługę ze strony doradców:).
Awatar użytkownika
Klosek
Posty: 21
Rejestracja: 21 paź 2019, 8:41

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Klosek »

Moja opinia nadal się co do Auto Res nie zmienia, ostatnio musiałem wymienić rozrusznik i akumulator. Wszystko sprawdzili czy jeszcze coś dolega dla mojego auta i jak na razie nic nie wyszło. Cena dobra i szybko zrealizowana usługa, a ja mogłem poczekać przy dobrej kawie ;)
Awatar użytkownika
Zennbruks
Posty: 152
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:36

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Zennbruks »

Warto też sprawdzić ofertę u swoich dealerów samochodowych. Można tak też trafić na dobre ceny, a na pewno na fachową obsługę. Ja mam opla Corsę z 2016 roku i serwisuje co roku w salonie:) Teraz wybieram się na wymianę oleju https://www.opel.pl/twoj-opel/promocje- ... mocja.html Warto systematycznie co robić, podobno nawet co 10-12 tysięcy kilometrów.
Awatar użytkownika
palczaki
Posty: 636
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:46

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: palczaki »

Więcej na ten tema dowiesz sie na tej stronie : https://www.polskimechanik.pl
Awatar użytkownika
kamil
Posty: 79
Rejestracja: 24 maja 2019, 10:58

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: kamil »

Jestem z Trójmiasta a więc nie pomogę, zwykle zaglądam do salonu Porsche Centrum Sopot, ale może w Twoim mieście też znajdziesz podobny salon albo wybierz się do Sopotu, teraz odległość nie stanowi problemu, mamy XXI wiek :)
Awatar użytkownika
krzech
Posty: 97
Rejestracja: 11 mar 2019, 11:39

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: krzech »

Zależy od marki, bo niektóre serwisy są wyspecjalizowane i osobiście polecam właśnie takie odwiedzać. Nie mówiąc już o tym, że pewne naprawy przecież można samodzielnie wykonywać i nieco grosza zaoszczędzić. Jeśli chodzi o Hyundai Tucson to na Hyundai Tucson Forum znajdziecie specjalistów oraz pasjonatów, którzy zawsze pomogą.
Ozoł

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: Ozoł »

Jak najbardziej mogę sie zgodzić z wypowiedziami poprzedników odnośnie Auto Res ponieważ jest to naprawdę fajny salon samochodowy w którym znajdziecie świetne marki z oferty aut nowych, ale też rozbudowaną listę modeli używanych. O czym możecie przekonać się na stronie http://www.auto-res.pl/ jednocześnie przy tym licząc na wsparcie obsługi i negocjację ceny. My mamy od nich Hyundaia i40 oraz firmowego Ducato. Do tej pory nie moge mieć zastrzeżeń, także pod względem serwisów :)
KarolOz

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: KarolOz »

Cytat:
"Witam,
Czy znajdę tutaj osoby z Rzeszowa? Jeśli tak to gdzie kupowaliście swoje auta oraz w jakim miejscu je serwisujecie. Zaczynam poszukiwania jakichś ciekawych propozycji na wyprzedaży roczników i byłbym wdzięczny za każdą przydatną wskazówkę!"

Akurat jeśli chodzi o wybór dobrego autoryzowanego serwisu takich marek jak Fiat, Hyundai, czy Alfa Romeo oraz salonu w którym jednak można znaleźć najnowsze modele to jak najbardziej mogę polecić Auto Res, przede wszystkim konkretna obsługa i jednak terminowe realizacje. My kupiliśmy u nich Hyundaia i20 dla żony i ja wybrałem Fiata Tipo, no i do tej pory go u nich serwisujemy. Pozdrawiam
PatrykSz

Re: Dobry salon i serwis samochodowy w Rzeszowie

Post autor: PatrykSz »

Cytat:
"Witam,
Czy znajdę tutaj osoby z Rzeszowa? Jeśli tak to gdzie kupowaliście swoje auta oraz w jakim miejscu je serwisujecie. Zaczynam poszukiwania jakichś ciekawych propozycji na wyprzedaży roczników i byłbym wdzięczny za każdą przydatną wskazówkę!"

Dokładnie lepiej rozpoznać się w różnych ofertach i jednak sprawdzić najciekawsze modele od strony technicznej oraz wizualnej. Jeżeli chodzi o Rzeszów to zawsze możecie wybrać się do Auto Res i sprawdzić dostępne opcje. Tym bardziej, że mają też rozbudowaną bazę aut używanych wraz ze wsparciem serwisowym.
ODPOWIEDZ