Drewniane schody

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
Motomaniak
Posty: 88
Rejestracja: 13 sie 2019, 13:24

Drewniane schody

Post autor: Motomaniak »

Wydaje mi się, że drewniane schody bedą droższe niż takie normalne ale one zdecydowanie lepiej się prezentuje.
Awatar użytkownika
devilslayer
Posty: 23
Rejestracja: 05 sie 2020, 11:45

Re: Drewniane schody

Post autor: devilslayer »

Pewnie wiele zależy od tego, gdzie zamawiasz. Czy bezpośrednio u stolarza, czy w jakiejś firmie. Ja teraz będę szukał schodów i mam zamiar pojeździć/połapać kontakty w jakichś mniejszych miejscowościach, na pewno będzie taniej.
majkuś

Re: Drewniane schody

Post autor: majkuś »

Według mnie efektywniej będą wygląda schody drewniane. No, ale to już twoja decyzja... Jak się zdecydujesz na nie, to kup sobie dobry środek do zabezpieczenia drewna. Bo jest to bardzo ważne, aby chronić ten materiał przed różnymi negatywnymi czynnikami.
Awatar użytkownika
firt
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2020, 16:08

Re: Drewniane schody

Post autor: firt »

Również postawiliśmy na takie rozwiązanie, drewniane schody marzyły mi się od dawna i idealnie wpasowują się w nasz drewniany dom. Szukaliśmy porządnej firmy, która nam je wykona i nasz wybór padł na Wróblewski Design, producenta z Łodzi https://wroblewskidesign.pl/schody-tradycyjne/. Firma spisała się doskonale, schody nie tylko wyglądają tak jak powinny, ale są również wygodne do chodzenia, wytrzymałe, zadbali nawet o najmniejsze szczegóły, polecam.
Motorowa
Posty: 546
Rejestracja: 08 maja 2019, 12:01

Re: Drewniane schody

Post autor: Motorowa »

A może lepszym rozwiązaniem na schody byłaby deska kompozytowa imitująca drewno? Z tego, co wiem, to jednym z wiodących dystrybutorów takich desek w Polsce jest firma Fabryka Tarasów, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie internetowej https://fabrykatarasow.pl/. Polecam, naprawdę warto :)
Awatar użytkownika
Doubler
Posty: 68
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:15

Re: Drewniane schody

Post autor: Doubler »

W kwestii impregnacji takiego drewna mogę natomiast polecić sprawdzone oleje do drewna koopmans Houtolie, dzięki którym drewno odzyska swój blask i zostanie w odpowiedni sposób zabezpieczone. Korzystałem z tego produktu i jestem bardzo zadowolony z efektu, jaki udało mi się osiągnąć.
magic

Re: Drewniane schody

Post autor: magic »

Jeśli interesuje Was zakup drewnianych elementów do budowy domu, warto rozważyć ofertę firmy Siekierki. Posiadają oni różnorodne propozycje, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Myślę, że warto z nimi się skontaktować, aby poznać więcej szczegółów.
ODPOWIEDZ