Czy naturalne kosmetyki działają?

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
Awatar użytkownika
Anka
Posty: 29
Rejestracja: 28 sty 2019, 9:27

Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: Anka »

Chciałbyś kupić naturalne i bezpieczne kosmetyki do ciała? Jeśli tak to koniecznie zapoznaj się z ofertą apteka-leki.pl. W jej ofercie znajdziesz dermokosmetyki, które są przyjazne dla skóry.
Awatar użytkownika
szyszka89
Posty: 23
Rejestracja: 24 maja 2019, 12:22

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: szyszka89 »

Ja mam bardzo wrażliwą skórę skłonną do alergii więc u mnie wchodzą w grę tylko kosmetyki naturalne
malesmyki.pl
Awatar użytkownika
foczka
Posty: 46
Rejestracja: 08 cze 2019, 14:41

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: foczka »

Oczywiście, że działają. Ale nie mogą one mieć dodanych nawet na ostatnim miejscu w składzie sztucznych dodatków czy parafiny, która zapycha pory. Najlepiej wejdź na stronę http://pachnacakraina.com/ tam znajdziesz mnóstwo orientalnych produktów. A te strony znane są z naturalnych kosmetyków i dodatków.

esbit pocket stove
Awatar użytkownika
dobrawa
Posty: 42
Rejestracja: 04 lip 2020, 16:22

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: dobrawa »

Ja mam ulubiony kosmetyk naturalny czyli ten https://hagi.com.pl/pl/sklep/cialo/natu ... z-baobabu/ Ten olejek nie posiada w skladzie żadnych dotaków chemicznych. A w jego skład wchodzą naturalne składniki jak ekstrakt z bursztynu oraz kompozycją olejków eterycznych z wanilii, patchouli, pomarańczy i sandałowca itp. Przeznaczony jest do zmęczonej, wysuszonej skóry. Ja używam go od pewnego czasu - wklepuję w skórę i muszę stwierdzić że jej stan bardzo się poprawił.
Awatar użytkownika
kapka
Posty: 99
Rejestracja: 08 paź 2019, 9:33

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: kapka »

Ja używam tylko naturalnych kosmetyków i muszę powiedzieć, że faktycznie działają. U mnie królują te z serii dermofuture nature które kupuję i w hebe i widzę poprawę w wyglądzie mojej twarzy. Wcześniej dość dużo eksperymentowałam ze swoim wyglądem, także teraz jestem w końcu zadowolona z tego jak wyglądam.
Awatar użytkownika
Dariusz77
Posty: 102
Rejestracja: 03 gru 2019, 17:43

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: Dariusz77 »

moja zona to szczegolnie zwraca uwage na sklad kosmetykow - widze, ze teraz do gustu przypadla jej bielenda, nawet od corki na prezent dostala ta serie botanical spa rituals :)

nivea moje podwórko
Awatar użytkownika
mer
Posty: 89
Rejestracja: 27 cze 2019, 17:33

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: mer »

Oczywiście, ze tak! Ja od dawna używam tylko naturalnych kosmetyków i widzę efekty. Teraz mam w planach zakup pierwszych kosmetyków dla córki i wspomagam się tym artykułem https://magazyn.ceneo.pl/artykuly/pierw ... nastolatek Chcę wybrać dla niej kosmetyki z jak najlepszym składem.
Awatar użytkownika
Poletto
Posty: 75
Rejestracja: 29 gru 2019, 19:42

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: Poletto »

Wiecie co, ja się mogę wypowiedzieć bo kupuje naturalne kosmetyki do włosów i bardzo jestem z nich zadowolony. Włosy nie tylko lepiej wyglądają ale lepiej się układają co mnie bardzo cieszy
Awatar użytkownika
Balbina077
Posty: 94
Rejestracja: 20 wrz 2019, 17:24

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: Balbina077 »

Z pewnością wybierając kosmetyki najlepsze będą te najwyższej jakości. Zarówno jeśli chodzi o kosmetyki do pielęgnacji jak i do makijażu. Sama akurat potrzebuję nowej bazy pod makijaż - https://drogeria.pl/bazy-pod-cienie Ponieważ moja się nie dość, że skończyła, to jeszcze nie za bardzo zdawałą egzamin. A teraz wybiorę coś lepszej jakości, co faktycznie przedłuży aplikację cieni na powiekach.
Awatar użytkownika
Janina
Posty: 101
Rejestracja: 06 paź 2019, 15:44

Re: Czy naturalne kosmetyki działają?

Post autor: Janina »

jak najbardziej :) Ja mam kosmetyki naturalne azjatyckie od www.skin79-sklep.pl bardzo fajne i konkretne są te kosmetyki, a do tego naprawdę świetnie regenerują skóre
ODPOWIEDZ