Aloes

Budujesz, remontujesz albo urządzasz dom lub mieszkanie? Podziel się doświadczeniami i praktycznymi rozwiązaniami.
Awatar użytkownika
antolija
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2020, 11:49

Aloes

Post autor: antolija »

Witam, proszę o poradę. Mam ok 5-letniego aloesa, którego w zeszłym roku przesadziłam do większej doniczki. Do tej pory stał w kuchni, na podłodze, gdzie było mu dość zimno. No i nie wiem, co mnie podkusiło, ale 2 tygodnie temu zabrałam go do pokoju i od jakiś 3-4 dni widzę, że liście zaczynają opadać w dół. Nie rozumiem, co się stało? Czy to od pokojowej temperatury? Za ciepło mu tam...? Czy ktoś miał z czymś takim do czynienia? Tyle lat jest ze mną, nie chciałabym, by mi zmarniał :(


pozdrawiam

-----------------------------------------------------------------------------
dieta pudełkowa - sprawdzam, testuję i dobrze się czuję!
aloesikś21

Re: Aloes

Post autor: aloesikś21 »

Lubisz robić sobie maseczki na twarz? Ja również lubie o siebie zadbać lubie takie produkty z aloesem www.foreveraloes.eu bardzo fajna firma która sprzedaje bardzo skoncentrowane maseczki które zawierają bardzo dużo substancji odżywczych. Polecam bardzo ja widzę efekty na swojej skórze, sprawdz sama.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Re: Aloes

Post autor: kapar13 »

Potrzeba Ci unikalnego dodatku na Twój taras? A może brak Ci pięknych elementów do ogrodu, które uzupełnią wszelkie braki w danym obszarze? Zachęcam do zapoznania się z propozycją od https://limestore.pl/donice/3-donica-antila.html gdzie trafisz na donice betonowe najwyższej jakości, które zdecydowanie zrobią efekt wow.
ODPOWIEDZ