Aktualna cena paliw.

Wszystko o zmianach cen paliw i nie tylko.
Awatar użytkownika
Karolina
Posty: 8
Rejestracja: 04 sty 2019, 11:13

Aktualna cena paliw.

Post autor: Karolina »

Czy uważacie, że ceny paliw w tym roku wzrosną czy spadną? Zastanawiam się na co się szykować...
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 13
Rejestracja: 10 sty 2019, 15:07

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: Jagoda »

To jak wróżenie z fusów ;) Naawet jak jesteś w stanie przewidzieć, co się stanie z cenami za baryłkę ropy, to w Polsce ceny rządzą się swoimi, mało komu znanymi prawami ;) Póki paliwo staniało, ale co bedzie dalej?
Awatar użytkownika
kivi90
Posty: 38
Rejestracja: 09 lut 2019, 14:17

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: kivi90 »

Moim zdaniem przy rosnących cenach ropy i ograniczonych zasobach tego surowca z czasem będzie się zwiększać liczba aut elektrycznych. Jest, to świetna okazja, żeby zainwestować w ładowarki elektryczne których dostępność jest póki co niewielka. Z tego, co się orientuję można je spotkanie głównie w centrach dużych miast.
:)
Awatar użytkownika
Iluzionist
Posty: 5
Rejestracja: 11 kwie 2019, 17:15

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: Iluzionist »

W Internecie na pewno znajdziecie porady w tym zakresie. Nie mam co do tego wątpliwości.
Dla swego psa każdy jest Napoleonem. To powód nieustającej popularności psów.
Awatar użytkownika
ReloaderMaximo
Posty: 5
Rejestracja: 17 kwie 2019, 17:39

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: ReloaderMaximo »

Dzięki za wszelkie porady w tym zakresie. Na pewno mi się one przydadzą!
Kiedy człowiek się zakochuje, jego życie nieodwracalnie się zmienia i choćby nie wiedzieć jak się próbowało, to uczucie nigdy nie zniknie.
Awatar użytkownika
RemSiar
Posty: 5
Rejestracja: 18 kwie 2019, 12:28

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: RemSiar »

Ja nie mam dostatecznej wiedzy w tym zakresie. Nie będę w stanie pomóc.
Awatar użytkownika
czerwoneusta
Posty: 5
Rejestracja: 14 maja 2019, 18:13

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: czerwoneusta »

Trzeba poszperać w necie w tej sprawie. Na pewno się coś znajdzie.
Czasem zdarza się, że człowiek
Awatar użytkownika
kasia
Posty: 5
Rejestracja: 25 lip 2019, 17:45
Kontakt:

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: kasia »

Wszystko wskazuje na to, że cena paliw będzie przez jakiś czas oscylować w granicy 5 zł. Wraz z upływem czasu raczej będzie rosnąć. Wydaje mi się, że po wyborach na jesieni odczujemy znaczny wzrost cen wszystkiego (w tym paliwa). Strzelam, że do końca 2020 będzie to około 6 zł.
Awatar użytkownika
AbiUbu
Posty: 54
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:54

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: AbiUbu »

Kalkulując ekonomiczne koszty utrzymania i eksploatacji samochodu musimy wziąć pod uwagę nie tylko cenę paliw. Co jakiś czas trzeba brać pod uwagę także ceny części zamiennych czy innych płynów samochodowych, takich jak olej Motul 5w-40.
Awatar użytkownika
marcinkowalski.kowal
Posty: 1
Rejestracja: 17 gru 2019, 10:12

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: marcinkowalski.kowal »

Paliwo ciągle drożeje zatem fajnie byłoby płacić za nie mniej, prawda? :) Ja postawiłem na dodatek do paliwa od znanej firmy Ceramizer. W okół dodatku krąży wiele mitów, ale sprawdziłem sam i się nie zawiodłem. Poprawa pracy silnika, zmniejszony pobór paliwa (auto sprawne technicznie). Korzystałem z tego produktu: https://www.ceramizer.pl/ceramizer-cp
Awatar użytkownika
robix
Posty: 256
Rejestracja: 18 gru 2018, 20:40

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: robix »

Teraz to ceny diametralnie spadają. Można bowiem jeździć za pół darmo... tylko, że nie ma gdzie. Pytanie czy też jego jakość nie spadała skoro jest takie tanie. Tutaj http://nowywyszkowiak.pl/od-czytelnikow ... danie.html warto sobie zerknąć poczytać jak wygląda badanie paliwa. Jest tam wiele praktycznych informacji również na temat domowego badania.
Awatar użytkownika
maril
Posty: 61
Rejestracja: 15 maja 2020, 8:50

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: maril »

No sytuacja obecnie jest raczej dynamiczna
Awatar użytkownika
bate
Posty: 66
Rejestracja: 15 maja 2020, 9:56

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: bate »

Niby dobrze, że tanieją
Awatar użytkownika
malina
Posty: 7
Rejestracja: 27 paź 2019, 22:26

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: malina »

Tutaj https://citymag.pl/jak-obliczyc-zuzycie ... mochodzie/ można sobie zobaczyć w jaki sposób obliczyć zużycie paliwa. Jest tam wiele cennych i praktycznych informacji. Myślę, że warto mieć na uwadze to, ile auto pali, bo gdy spalanie się zwiększa, to znaczy, że coś jest uszkodzone. Poza tym można w ten sposób sobie obliczyć ile nas będzie kosztowała dana trasa.
Awatar użytkownika
sigiand
Posty: 3
Rejestracja: 19 gru 2019, 10:14
Kontakt:

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: sigiand »

zastanawiam się nad franczyza stacja paliw białystok. dobry czas na tego typu decyzje?
pętyrn

Re: Aktualna cena paliw.

Post autor: pętyrn »

Warto kupować paliwo w większych ilościach gdy ma ono dobrą cenę. Dlatego warto wyposażyć się w porządny zbiornik do przechowywania paliwa. Ja od siebie mogę wam polecić zapoznanie się z ofertą https://se-mizbiornikinapaliwo.pl/ Oni zajmują się sprzedażą zbiorników na paliwa.
ODPOWIEDZ