Samochody z USA - na co uwazać?

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Łezek

Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: Łezek »

Cześć!
Na co uważać, jeśli chodzi o wybór samochodu z usa, bo planuję właśnie w końcu kupić na aukcji wymarzonego mustanga ale nie wiem dokładnie z czym to się je, jakie są dodatkowe koszty i jednocześnie czy jest to opłacalne w Waszym zdaniem. Ile udało się zaoszczędzić?
Lereń

Re: Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: Lereń »

Ja badałem ten problem w tamtym roku, chciałem ściągnąć ze stanów toyotę rav 4 i samemu naprawdę ciężko byłoby to wszystko bez doświadczenia ogarnąć, najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się ściąganiem aut z USA ja tak robiłem bo ułatwi to zadanie i masz wszystko czarno na białym.
Roboń

Re: Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: Roboń »

Warto zastanowić się właśnie nad współpracą z https://bid.cars/pl/ którzy powinni Ci pomóc (przynajmniej tak było u mnie). Koszty są dośc rozsądne, pilnują terminów, no i jeszcze nie było sytuacji że ściągnięte auto odbiegało od tego które było przedstawione na licytacji. Pozdrawiam!
Łezek

Re: Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: Łezek »

Roboń pisze: ↑25 lip 2021, 18:25 Warto zastanowić się właśnie nad współpracą z https://bid.cars/pl/ którzy powinni Ci pomóc (przynajmniej tak było u mnie). Koszty są dośc rozsądne, pilnują terminów, no i jeszcze nie było sytuacji że ściągnięte auto odbiegało od tego które było przedstawione na licytacji. Pozdrawiam!
JacekZyś

Re: Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: JacekZyś »

Są okazje, ale właśnie trzeba pamiętać że sama realizacja jest dużym wyzwaniem przez załatwienie formalności, ściągnięcie auta do Europy i później do kraju. Nam pomagała w tym bid cars i też warto odwiedzić ich stronę i na kalkulatorze sprawdzić jakie to będą koszta ale też przejrzeć oferty które teraz można sobie licytować. Nie każde auto na pewno opłaca się tak kupić, ale klasyki czy tez te z wyższej półki już jak najbardziej.
bałty

Re: Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: bałty »

Lereń pisze: ↑23 lip 2021, 10:19 Ja badałem ten problem w tamtym roku, chciałem ściągnąć ze stanów toyotę rav 4 i samemu naprawdę ciężko byłoby to wszystko bez doświadczenia ogarnąć, najlepiej zgłosić się do firmy, która zajmuje się ściąganiem aut z USA ja tak robiłem bo ułatwi to zadanie i masz wszystko czarno na białym.
a czy takie auta są pewne, bez usterek?
Awatar użytkownika
ukaja
Posty: 153
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:06

Re: Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: ukaja »

Nigdy nie miałam z takimi samochodami do czynienia. Też raczej nie zdecydowałabym się na samochód, którego na oczy nie widziałam. Mój mąż to samo. Swój samochód kupowaliśmy w Centrum samochodów używanych, w Porsche Approved Sopot. Plus i to duży jest taki, że tam samochody są już wcześniej dokładnie sprawdzone. Każdy, który spełnia wysoko postawione wymagania, otrzymuje gwarancję.
Miśkiewicz

Re: Samochody z USA - na co uwazać?

Post autor: Miśkiewicz »

Generalnie bardzo dużo się sprowadza si samochodu z USA. Jeśli masz samochód z USA i masz tam nawigację to możesz zrobić takie coś jak konwersja usa na eu. Takim przeprogramowaniem na ulice i warunki Unii Europejskiej zajmuje się firma https://fabryczne.pl/ . Polecam serdecznie
ODPOWIEDZ