Dobre auto - zakup z zagranicy

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Łyzek

Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: Łyzek »

Cześć :)
Jak najbardziej opłacalnie szukać dobrego auta jednak z wyższej półki, coś z nowszej oferty Audi, BMW, czy Forda Mustanga. No i też chciałbym zapytać Was co jest lepsze zakup samochodu tutaj na miejscu, czy jednak poszukać czegoś za granicą i na przykład aukcjach w usa?
Sokół

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: Sokół »

jeśli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie samochodów to warto odwiedzić w mojej opinii bid cars. Pomogą wylicytować auto, załatwić dokumenty i ściągnąć auto do kraju. Cenowo możesz sprawdzić sobie na ich stronie jak to wychodzi, no i jednocześnie skontaktować się ze specjalistami oraz na ich stronie sprawdzić różne oferty które teraz można licytować oraz sprawdzić mniej więcej dodatkowe koszty ściągnięcia go już do siebie.
Karoń

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: Karoń »

Ja myślę, że to niezła opcja. Jeśli akurat chodzi o wybór dobrego samochodu to możecie zwrócić uwagę właśnie na oferty bid cars gdzie ja wziąłem sobie mustanga GT 2 letniego gdzie było kilka niewielkich poprawek lakierniczych i wymiana zderzaka. Poszło sprawnie, cenowo okey i też firma jaka mi w tym pomagała to bid cars.
Łyzek

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: Łyzek »

Karoń pisze: ↑10 sie 2021, 9:50 Ja myślę, że to niezła opcja. Jeśli akurat chodzi o wybór dobrego samochodu to możecie zwrócić uwagę właśnie na oferty bid cars gdzie ja wziąłem sobie mustanga GT 2 letniego gdzie było kilka niewielkich poprawek lakierniczych i wymiana zderzaka. Poszło sprawnie, cenowo okey i też firma jaka mi w tym pomagała to bid cars.
Chyba mnie przekonaliście, zobaczymy w takim razie co z tego dokładnie wyjdzie i czy na coś ciekawego uda mi się znaleźć.
Awatar użytkownika
bylejaki
Posty: 194
Rejestracja: 30 cze 2020, 22:35

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: bylejaki »

Ogólnie sam zakup auta jest niezwykle ważny i ja jestem zdania, że jak najbardziej istotną kwestią jest również jego zabezpieczenie. Ja jestem bardzo zadowolony z czytania fajnych porad z https://zabezpiecz-auto.pl/poradniki/ i muszę przyznać, że jak najbardziej jest to dobry pomysł.
HubertZoń

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: HubertZoń »

Także mam dobre zdanie na temat firmy bid cars i ściągnięcia mustanga z usa. Na ich stronie https://bid.cars/pl/ sprawdzicie jak to wygląda, jakie są mniej więcej koszty i jakie teraz auta można sobie licytować. Mam nadzieję, że znajdziesz dobre auto dla siebie i nie nadziejesz się na dodatkowe problemy techniczne.
Łukki

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: Łukki »

Niekoniecznie trzeba sprowadzać. Można też kupić auto w dobrej specyfikacji i niedużym przebiegu w https://krajewski.otomoto.pl/. 100% udany zakup. Mam od nich dwa samochody Avensis oraz firmowego Boxera i powiem szczerze, że jestem mega zadowolony. Komfort jazdy super, do tego też pojazdy bezawaryjne
Awatar użytkownika
aurelka
Posty: 64
Rejestracja: 22 maja 2019, 12:21

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: aurelka »

Łyzek pisze: ↑05 sie 2021, 12:35 Cześć :)
Jak najbardziej opłacalnie szukać dobrego auta jednak z wyższej półki, coś z nowszej oferty Audi, BMW, czy Forda Mustanga. No i też chciałbym zapytać Was co jest lepsze zakup samochodu tutaj na miejscu, czy jednak poszukać czegoś za granicą i na przykład aukcjach w usa?
Sprowadzenie samochodu zza granicy to dobra opcja, ale warto znaleźć wcześniej mechanika, który jest w stanie sprawdzić taki wóz. Sama sprowadzałam samochód z Niemiec i mój mechanik z aldy motors: http://aldamotorsport.pl/ferrari-krakow/ bardzo mi pomógł.
miśka21

Re: Dom

Post autor: miśka21 »

Sokół pisze: ↑07 sie 2021, 10:38 jeśli rozglądacie się za ciekawymi propozycjami w zakresie samochodów to warto odwiedzić w mojej opinii bid cars. Pomogą wylicytować auto, załatwić dokumenty i ściągnąć auto do kraju. Cenowo możesz sprawdzić sobie na ich stronie jak to wychodzi, no i jednocześnie skontaktować się ze specjalistami oraz na ich stronie sprawdzić różne oferty które teraz można licytować oraz sprawdzić mniej więcej dodatkowe koszty ściągnięcia go już do siebie.
Super, dzięki za informację :)
-
aborcja Czechy - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy w ważnych kwestiach związanych z samym zabiegiem usunięcia ciąży w Czechach. Rejestracja telefoniczna dla pacjentek z polski jest bezpłatna.

lektyny pokarmowe
adams

Re: Dobre auto - zakup z zagranicy

Post autor: adams »

Łukki pisze: ↑09 wrz 2021, 14:13 Niekoniecznie trzeba sprowadzać. Można też kupić auto w dobrej specyfikacji i niedużym przebiegu
To prawda, zgadzam się z tym zdaniem. Uważam też, że wybór marki zależy od potrzeb właściciela samochodu bo dla niektórych oszczędne i wygodne auto to za mało. Jeśli chcesz na przykład kupić samochód reprezentacyjny, do firmy to lepiej iść od razu do salonu Porsche Centrum Sopot a tam doradcy podpowiedzą co zrobić żeby stać się posiadaczem takiego cacka.
ODPOWIEDZ