sposób na czas wolny

Wątek o życiu i wszystkim, co zajmuje Ci czas na co dzień.
dobrawaKOL

Re: sposób na czas wolny

Post autor: dobrawaKOL »

W wolnym czasie najchetniej siegam po dobrą ksiazkę. Zobacz np tu https://www.taniaksiazka.pl/seria/rock-chick Jest to seria ksiażek Kristen Ashley amerykańskiej pisarki. Z pod jej pióra wyszło sporo bestsellerów. Pisze powieści obyczajowe z wątkiem romantycznym. "Rock Chick" to jedna z bardziej popularnych serii tej autorki.
wiolcia

Re: sposób na czas wolny

Post autor: wiolcia »

Ja uwielbiam czytac ksiazki, moim ulubionym gatunkiem jest sci-fi wiec w tym roku ciesze sie z obchodow rocznicy urodzin Lema ktore sa hucznie swietowane. Odbywa sie sporo fajnych wydarzen, sama bylam na festiwalu Lema w Wiedniu gdzie IAM zorganizowal piekny koncert. A wy, lubicie Lema i jego ksiazki? uczestniczyliscie w jakims wydarzeniu?
irda

Re: sposób na czas wolny

Post autor: irda »

wiolcia pisze: ↑16 paź 2021, 17:48 Ja uwielbiam czytac ksiazki, moim ulubionym gatunkiem jest sci-fi wiec w tym roku ciesze sie z obchodow rocznicy urodzin Lema ktore sa hucznie swietowane. Odbywa sie sporo fajnych wydarzen, sama bylam na festiwalu Lema w Wiedniu gdzie IAM zorganizowal piekny koncert. A wy, lubicie Lema i jego ksiazki? uczestniczyliscie w jakims wydarzeniu?
Co to za koncert instytut organizowal w Wiedniu? jak bylo? masz moze linka do wydarzenia? przyznam, ze mega zainteresowal mnie temat, bo Lema lubie, bylam tez na festiwalu w Krakowie, ale ten w Wiedniu mnie ominal :D chetnie cos poczytam
wiolcia

Re: sposób na czas wolny

Post autor: wiolcia »

irda pisze: ↑17 paź 2021, 13:48
wiolcia pisze: ↑16 paź 2021, 17:48 Ja uwielbiam czytac ksiazki, moim ulubionym gatunkiem jest sci-fi wiec w tym roku ciesze sie z obchodow rocznicy urodzin Lema ktore sa hucznie swietowane. Odbywa sie sporo fajnych wydarzen, sama bylam na festiwalu Lema w Wiedniu gdzie IAM zorganizowal piekny koncert. A wy, lubicie Lema i jego ksiazki? uczestniczyliscie w jakims wydarzeniu?
Co to za koncert instytut organizowal w Wiedniu? jak bylo? masz moze linka do wydarzenia? przyznam, ze mega zainteresowal mnie temat, bo Lema lubie, bylam tez na festiwalu w Krakowie, ale ten w Wiedniu mnie ominal :D chetnie cos poczytam
Zajrzyj sobie na https://culture.pl/pl/wydarzenie/glos-l ... cu-wiednia tam wlasnie jest info o festiwalu :) w jego ramach odbyly sie swietne koncerty i mozna bylo zachwycic sie przygotowanymi przez choreografow wystepami tanecznymi ktore mocno inspirowane byly ksiazkami autora. Efekt byl super
ODPOWIEDZ