Przewóz osób po UE

Różne tematy, niekoniecznie związane z motoryzacją.
Awatar użytkownika
kapar13
Posty: 332
Rejestracja: 31 mar 2019, 23:43

Przewóz osób po UE

Post autor: kapar13 »

Poszukujesz transportu osób do Niemiec i Holandii? Postaw więc na moc doświadczenia, wiedzy, a także możliwości jak najbezpieczniejszych przewozów. Obecnie to właśnie to ma największe znaczenie i jest kluczowe w przewozach osobowych, więc warto w tym kierunku zwrócić uwagę.
Awatar użytkownika
Abbey
Posty: 17
Rejestracja: 14 cze 2019, 17:12

Re: Przewóz osób po UE

Post autor: Abbey »

Mi tam nie przyda się coś takiego. A możesz powiedzieć coś więcej na temat tego typu usług? Może się to komuś przydać.
Niekochanym niewiele się przytrafia, ich nieżywe życia porastają pleśnią, ich dusze się duszą.
opęrti

Re: Przewóz osób po UE

Post autor: opęrti »

Dobrą firmą, która zajmuje się wynajmowaniem busów do przewozów krajowych i międzynarodowych jest http://dannybus.pl/ Sam wielokrotnie korzystałem z ich usług i mogę potwierdzić ich pełen profesjonalizm. Dodatkowo mają całkiem niezłe ceny.
góturn

Re: Przewóz osób po UE

Post autor: góturn »

Ja ostatnio rozglądałem się za firmą, która specjalizuje się w przewożeniu osób na trasie Polska-Niemcy. W końcu zdecydowałem się na usługi http://www.amobus.pl/ i mogę polecić ich również wam. Firma ta zatrudnia doświadczonych kierowców i posiada zadbane busy.
Łukasz45

Re: Przewóz osób po UE

Post autor: Łukasz45 »

Właśnie w internecie można znaleźć bardzo dużo firm, które oferują przewozy osób po UE. Mnie interesują przewozy polska holandi, ponieważ mam prace za granicą i taki bus by mi się przydał. Niestety nie wiem na co zwrócić uwagę podczas wyboru firmy przewozowej.
Krzysiek

Re: Przewóz osób po UE

Post autor: Krzysiek »

do holandii zdecydowanie polecam firmę ergo holender, miałam okazję z nimi jechać i muszę przyznać, że nie ma się czego przyczepić. Wiem jak czasem wygląda przewóz osób do Holandii, a tutaj czyste busy, dojazd door to door i bagaż w cenie, a do tego mili i pomocni kierowcy.
janeczek

Re: Przewóz osób po UE

Post autor: janeczek »

Krzysiek pisze: ↑26 paź 2021, 15:08 do holandii zdecydowanie polecam firmę ergo holender, miałam okazję z nimi jechać i muszę przyznać, że nie ma się czego przyczepić. Wiem jak czasem wygląda przewóz osób do Holandii, a tutaj czyste busy, dojazd door to door i bagaż w cenie, a do tego mili i pomocni kierowcy.
Często jeżdżę do pracy za granicę w różne miejsca i bez względu na to, gdzie jadę czy do Holandii, czy gdzieś indziej zawsze wybieram tą samą firmę transportową, bo wszystko jest ok, a dodatkowo mam już u nich rabat jako stały klient, zazwyczaj zamawiam u nich busy do Anglii, ale zdarzało mi się podróżować z nimi w inne miejsca.
ODPOWIEDZ