Strona 1 z 1

Przewóz osób w Europie

: 18 lut 2019, 10:56
autor: Ruda
Gorąco polecam firmę https://mojkierowca.pl/ . Oferuje ona przewóz osób do dowolnego miejsca w Europie. Pracują tam doświadczeni kierowcy, którzy płynnie posługują się językiem angielskim.

Re: Przewóz osób w Europie

: 14 maja 2019, 16:48
autor: kapar13
Proponuję także, jeśli wybieracie się do Anglii, skorzystać z usług firmy - https://busnow.pl :) Mają dobry i bardzo przyziemny system, który współpracuje z wieloma przewoźnikami. Nie musisz z nikim się kontaktować - przewoźnik zadzwoni do Ciebie. To szybkie i tanie rozwiązanie.

Re: Przewóz osób w Europie

: 30 cze 2021, 13:55
autor: Mały
Spokojnie jak szukacie przewoźnika to ogarnijcie tę stronę https://www.wybierz-przewoznika.pl/firm ... wóz%20osób. Od kilku lat jeżdżę busami do UK i nie było problemów z przewoźnikami z tej bazy. Ani nie miałem wypadku, ani nie było żadnych opóźnień, ceny też są spoko, Więc jak ktoś chce podróżować po europie busem czy autokarem to na spokojnie znajdzie przewoźnika w swojej okolicy.

Re: Przewóz osób w Europie

: 13 sie 2021, 10:19
autor: kierowcaBómbowca
Hej. Ja od dobrych lat jeżdżę z przewoźnikiem Beska Travel https://beska-travel.pl/nasza-oferta/ czy to osobiście, czy wysyłając paczki do Polski z UK. Nigdy paczki nie były poniszczone, ja nie doznałem wypadku. Zawsze wszystko jest w miarę na czas, bo wiadomo, na drodze różnie bywa. Kierowcy są dobrzy, a ich busiki ładne i zadbane. Są wyposażone na w przykład dvd i klime dla pasażerów. Jeździ się więc komfortowo. Ja polecam.

Re: Przewóz osób w Europie

: 23 wrz 2021, 19:28
autor: Błażej
Ja z własnego doświadczenia mogę polecić ofertę firmy https://bus23.pl/przewozy/. Zajmują się profesjonalnym transportem osób zarówno na terenie Polski, jak i całej Europy. Wykonują także przejazdy D2D, transfery lotnicze oraz usługi związane z wynajmem autokarów. Gwarantują przy tym przejrzyste warunki współpracy oraz konkurencyjne ceny.