Strona 1 z 1

Naprawa automatycznych skrzyń

: 11 kwie 2020, 19:52
autor: Gebril
Potrzebuję Waszej pomocy w zakresie wyboru dobrej jakości serwisu automatycznych skrzyń Warszawie i chciałbym zapytać Was, czy korzystaliście już może z usług Auto Józefów? Jeżeli tak to jakie są Wasze opinie na ich temat, pozdrawiam!

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 23 kwie 2020, 15:46
autor: Klosek
Akurat jeżeli chodzi o automaty to zdecydowanie warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez Auto Józefów, to jeden z lepszych serwisów w przypadku którego można liczyć na najwyższą jakość, dobre gwarancje i jednocześnie dotrzymywanie terminów oraz ustalonych kosztów.

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 27 kwie 2020, 16:53
autor: ArkadiuszOl
Tutaj akurat podzielam pozytywną opinię na temat serwisu Auto Józefów! W mojej opinii to jeden z najlepszych miejsc jeśli chodzi o skuteczność realizacji, bardzo dobry poziom obsługi i do tego mechaników z doświadczeniem którzy znają się na swojej pracy. Ceny są rozsądne i do tego zapewniają pełne wsparcie oraz dobry kontakt telefoniczny.

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 28 kwie 2020, 11:24
autor: Mokki
Dobry temat i na pewno warto go rozwinąć, ponieważ może okazać się bardzo pomocny w wielu przypadkach i co najważniejsze przywrócić nasze ukochane auta do pełnej sprawności.

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 19 maja 2020, 13:28
autor: Gebril
Super, bardzo dziękuję za wszystkie podpowiedzi! Mam nadzieję, że pójdzie to w dobrym kierunku i w końcu ktoś pomoże mi w przywróceniu mojego autka do pełnej sprawności.

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 02 sty 2021, 14:31
autor: aurelka
Kiedy zmieniałam samochód, to ten temat konsultowałam z moim mechanikiem, bo ma większe doświadczenie. Z nowego auta byłam zadowolona, ale niestety zaliczyłam stłuczkę i to nie z mojej winy. Naprawa Porsche nie była dla mojego mechanika jakimś wyzwaniem. Muszę przyznać, że nawet szybko mu to poszło, co ogromnie mnie cieszy, bo dużo jeszcze samochodem i bez auta to jak bez ręki.

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 04 sty 2021, 9:32
autor: aśka
ja miałam całkiem niedawno wypadek, nie z mojej winy i właśnie rozwaliła mi sie jeszcze skrzynia, sluchajcie całe szczescie, ze miałam videorejestrator od xblitz, bo inaczej bym musiała wszystko z mojej kieszeni pokrywać

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 30 kwie 2021, 9:46
autor: FilipowskiŁ
Ostatnio miałem problem z autem bo były wyczuwalne luzy na kierownicy. Musiałem zgłosić się z autem do punktu http://www.skraw-met.com.pl/?dir=oferta ... _slimakowa w Sopocie i tam właśnie szybko wyłapali usterkę i szybko ją usunęli. Teraz mam w 100% sprawne auto.

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 01 lip 2021, 14:15
autor: kriś
Ja miałem problem ostatnio z przekładnią kierowniczą i musiałem na szybko z tym zrobić. Zadzwoniłem do firmy
SKRAW - MET http://www.skraw-met.com.pl/?name=kontakt z Sopotu i zamówiłem, szybko wizytę. Naprawa nie potrwała długo i mogłem dalej ruszać w trasę.

Re: Naprawa automatycznych skrzyń

: 22 lip 2022, 1:01
autor: Arbuz
Jak nie uda Ci się naprawić skrzyni, a auto jest nie wiele warte to porozmyślaj o jego złomowaniu. Za to również możesz otrzymać całkiem przyzwoite pieniądze, zwłaszcza teraz gdy cena stali jest wysoka. Jest ciekawa dyskusja na forum 4x4 https://www.4x4off.pl/showthread.php?tid=7 w której miłośnicy offroadu zastanawiają się nad tym czy bardziej opłaca zezłomować stary samochód czy lepiej go sprzedać. Zdania mogą podzielone, jednak wiele osób uważa, że nie warto sprzedawać auta o niewielkiej wartości poprzez ogłoszenia, tylko lepiej od razu jechać nim do złomu. No cóż - na pewno jest to wygodniejsze rozwiązanie.