Strona 1 z 1

Lakierowanie starego auta

: 28 kwie 2020, 1:44
autor: faustyn-79
Hej. Chciałbym polakierować stary samochód mojego ojca, zastanawiam się nad pójściem z tym do Kris-Cars, bo znajomi polecają za profesjonalne usługi i dobre ceny. Co myślicie o tym zakładzie?

Re: Lakierowanie starego auta

: 30 kwie 2020, 10:48
autor: Motorowa
A czy takie auto oby na pewno opłaca się odnawiać? Mi się wydaje, że zdecydowanie lepiej byłoby je sprzedać w jakimś dobrym skupie samochodowym. Tym bardziej, że na przykład skup aut używanych Reda https://skup-aut-gdynia.eu/reda/ oferuje wycenę takiego auta całkowicie za darmo ;)

Re: Lakierowanie starego auta

: 08 maja 2020, 21:24
autor: Baronowa
Zawsze można odrestaurować samochód. Ja teraz planuje też zainwestować w bagażnik samochodowy. Często wybieramy się z rodziną na wycieczki rowerowe. Tu bagażniki do przewozu rowerów od http://www.amos.auto.pl na pewno świetnie się sprawdzą.

Re: Lakierowanie starego auta

: 28 maja 2020, 18:10
autor: Morzejko
Jeśli auto jest stare to przed lakierowaniem warto pomyśleć o specjalnym podkładzie na rdze. Tutaj https://e-lakiernik.net/lakierowanie/po ... atory-rdzy zerknijcie sobie na takie neutralizatory rdzy. Nie są drogie, a wiele potrafią zdziałać.

Re: Lakierowanie starego auta

: 08 wrz 2020, 15:26
autor: kass
My nie mamy mocno starego samochodu, ale chcieliśmy po prostu zmienić jego kolor, bo był dla nas zbyt jaskrawy. Na fajną, tanią i o wiele szybsza metodę - folią pojechaliśmy do firmy Mega Oklejanie w Warszawie http://www.megaoklejanie.pl/oklejanie/. Oni maja bardzo korzystną ofertę, wszystko wyszło super. To jest rzetelna firma, pracują dokładnie tak jak obiecują, nie mieliśmy problemu żeby się z nimi dogadać, a samochód wygląda tak jak chcieliśmy, polecam.

Re: Lakierowanie starego auta

: 10 wrz 2020, 11:02
autor: jenny
Jak do lakiernika, to tylko do sprawdzonego, który na pewno wykona dobrą robotę. My na lakierowanie naszego autka jeździliśmy do lakiernika w serwisie GOLEMO przy ul. Grota Roweckiego w Krakowie http://www.golemo.pl/krakow-ul-grota-ro ... -lakiernia. Tam mają świetnych fachowców, którzy są kompetentni i wiedzą jak wykonać tego typu prace. Poszło im szybko, wszystko zrobili w terminie, a do tego w przystępnej cenie, są rzetelni i dlatego serdecznie ich polecam.

Re: Lakierowanie starego auta

: 24 maja 2021, 17:50
autor: kadiff
Zgadzam się, że do sprawdzonego lakiernika, a nie pierwszego z brzegu. U mnie jest to https://autolakiernia.olsztyn.pl/ i tylko dlatego, że mój przyjaciel miał okazję lakierować u nich auto, a całą usługę bardzo sobie chwalił. Myślę, że w tej branży czyli motoryzacji działa poczta pantoflowa warto polecać dobrych lakierników, mechaników i tak dalej.

Re: Lakierowanie starego auta

: 16 paź 2021, 12:57
autor: wódz Gon
Wybierz się do Lakierni Automatycznej Mera Metal w Warszawie - pomalują Twój samochód szybko i dokładnie, wszystko będzie równomiernie pokryte i nie będzie niedociągnięć. Mają bardzo zaawansowany sprzęt do lakierowania proszkowego, dzięki czemu niestraszne są im nawet skomplikowane konstrukcje: https://www.lakierujemyproszkowo.pl/lak ... zkowe.html. Polecam się z nimi skontaktować i dopytać o szczegóły - podchodzą indywidualnie do każdego klienta, dobierają ceny i zakres usług typowo pod konkretne oczekiwania.

Re: Lakierowanie starego auta

: 19 lis 2021, 16:03
autor: yogi
Hej. Jest dużo takich zakładów blacharsko-lakierniczych w całej Polsce, co się zajmują renowacją starych samochodów. Ja dla siebie lakiernika znalazłem dzięki tej stronie: https://www.dobryblacharz.pl/firmy/polska/lakiernik Znajduje się na niej baza firm z tej branży oraz bardzo ciekawe artykuły dotyczące samochodów. Wszystkie warsztaty czy sklepy znajdujące się na niej są sprawdzone. Zresztą widnieją opinie, to każdy wybierze odpowiedniego fachowca dla siebie. Pozdrawiam.