Strona 1 z 1

Odszkodowanie

: 20 mar 2019, 19:22
autor: duff231
Hejka, ostatnio znalazłem ciekawą firmę https://campter.pl/uslugi/wykup-cesja-szkod-oc-ac/ . Może się przydac to kierowcom, którzy mieli wypadek. Firma działa na rynku 12 lat i jest kancelaria odszkodowawczą. Słyszeliście o czymś takim?

Re: Odszkodowanie

: 29 kwie 2019, 14:30
autor: Maggie33
Niestety, nic nie słyszałem na ten temat. Może inni forumowicze coś wiedzą?

Re: Odszkodowanie

: 30 kwie 2019, 14:56
autor: MyjaPL
Cześć wszystkim. Jak myślicie – czy https://kancelariafortis.pl/ zajmuje się również sprawami indywidualnych klientów, czy tylko większych firm? Pytam bo strona wygląda profesjonalnie i nie wiem czy obsłużą mnie odpowiednio. Potrzebuję pilnie załatwić parę spraw dlatego taka kancelaria byłaby najlepszym rozwiązaniem. Chyba zadzwonię i się zapytam...

Re: Odszkodowanie

: 30 kwie 2019, 22:38
autor: robix
Przy odzyskiwaniu odszkodowań na pewno pomaga EuCO . Ta firma specjalizuje się w tego typu sprawach. Od lat są na rynku i mają agentów w całej Polsce. Najlepiej do nich zadzwonić na infolinie.

Re: Odszkodowanie

: 04 maja 2019, 13:20
autor: jusia
Nigdy nie słyszałem o tym. Zdecydowanie zagłębię się w ten temat.

Re: Odszkodowanie

: 29 sie 2019, 23:06
autor: ostow
Oczywiście jeśli wypadek nie był z naszej winy to oczywiście że możemy ubiegać się o likwidacje szkody z OC i można o tym poczytać tutaj https://mubi.pl/poradniki/likwidacja-szkody-z-oc/ . Jeśli ubezpieczyciel zaniża kwotę to można walczyć o swoje, albo za pomocą firm, ale można też samodzielnie złożyć odwołanie

Re: Odszkodowanie

: 11 wrz 2019, 14:21
autor: kozi44
zaniżanie odszkodowań to dość popularna sytuacja ze strony ubezpieczycieli. Polecam wam firmę https://odszkodowania-mura.pl/szkody-osobowe/ , która zajmuje się uzyskiwaniem wyższych szkód. Świetni pracownicy, na pewno doradzą i powiedzą co robić

Re: Odszkodowanie

: 02 sty 2020, 11:01
autor: reno
Niestety z własnego doświadczenia wiem, że samodzielne uzyskanie odszkodowania jest niezwykle trudnym zadaniem. W związku z czym na pewno warto nie tylko zapoznać się z takimi informacjami http://armedlaw.pl/wiedza/ , ale też w razie potrzeby skorzystać z pomocy specjalistów. Dzięki temu bowiem będziemy mogli liczyć na korzystne dla siebie rozwiązania w możliwie jak najkrótszym czasie.

Re: Odszkodowanie

: 18 sty 2020, 13:06
autor: darek
Również miałem duży problem po wypadku samochodowych przy powrocie z urlopu. Na szczęście przy dochodzeniu odszkodowania trafiłem na kancelarię odszkodowawczą http://cdsi24.pl/ , która w pełni zajęła się moim przypadkiem od początku, czyli znalezieniem dowodów, załatwieniem formalności i reprezentowaniem podczas sprawy sądowej.

Re: Odszkodowanie

: 23 sty 2020, 22:20
autor: Poletto
a sprawdzales sobie opinie o euco ? naprawde solidna firma, mega polecam, pomogli mi uzyskac odszkodowanie. Do tego naprawde rzetelne podejscie - super jakosc obslugi

Re: Odszkodowanie

: 31 sty 2020, 15:25
autor: mefis
Na stronie tej kancelarii https://insito-odszkodowania.uk/porady- ... k-drogowy/ można sobie poczytać na temat odszkodowań za wypadki drogowe w UK. Znajdziecie tam naprawę wiele cennych i praktycznych informacji. Ubezpieczyciele nie tylko w Polsce nie chcą wypłacać odszkodowań. Jest to globalny problem.

Re: Odszkodowanie

: 22 kwie 2020, 10:07
autor: kapar13
Błędy medyczne odszkodowania to taki sam problem jak uzyskanie odszkodowania wprost po wypadku. W niektórych sytuacjach należy zadbać o wszystkie szczegóły i poprosić kogoś z zewnątrz o pomoc. Dzięki temu możemy uzyskać należne się nam pieniądze. Polecam pomoc od https://kancelariaprobono.pl/bledy-medyczne/ którzy w tym temacie mają ogromne doświadczenie.

Re: Odszkodowanie

: 16 maja 2020, 0:01
autor: ukaja
Z dochodzeniem odszkodowań łatwo nie jest. Dlatego wolałam powierzyć swoją sprawę komuś z doświadczeniem, kancelarii eventum w Poznaniu. U mnie też chodziło o błąd medyczny, dodam że przy porodzie. Bardzo indywidualnie podchodzą do każdego klienta. Reprezentują pacjentów przed ubezpieczycielami, a nawet w sądach w procesach o uzyskanie zadośćuczynienia, odszkodowania czy renty. Można na nich liczyć, przekonałam się o tym.

Re: Odszkodowanie

: 06 lip 2020, 8:17
autor: fiona45
Przyznam, że czasem takie odszkodowanie ciężko otrzymać, warto jednak o swoje walczyć. Widziałam ciekawe propozycje na https://www.eventum.com.pl . Moim zdaniem tacy ludzie z odszkodowania poznań sprawdzą się doskonale.

Re: Odszkodowanie

: 15 lip 2020, 16:17
autor: Kika
Niestety i ja słyszałam o czymś takim jak zaniżone odszkodowanie a właściwie to przekonałam się na własnej skórze, że i mnie to może dotknąć. Wiecie o tym, ze ubezpieczyciele robią to notorycznie? Zobaczcie: https://odkupodszkodowania.pl/zanizone-odszkodowanie/ to nie sa jednostkowe przypadki, jest tego wiele. Warto poczytać i dowiedzieć się jak walczyć o swoje pieniądze

Re: Odszkodowanie

: 30 paź 2020, 23:35
autor: robix
Bardzo trudno jest samemu walczyć z ubezpieczycielem, szczególnie jeśli wypadek miał miejsce za granicą. Warto w takiej sytuacji skorzystać z pomocy specjalistów. Tutaj https://insito-odszkodowania.uk/no-win-no-fee/ sobie zerknijcie. Jest tam bowiem namiar na firmę, która oferuje taką pomoc. Plusem jest to, że nie pobierają wynagrodzenia, jeśli nie odzyskają należnych pieniędzy.

Re: Odszkodowanie

: 07 lis 2020, 7:02
autor: farah557
Często starania o odszkodowanie to wieloletnia i niełatwa walka z ubezpieczycielem. Sama kiedyś miałam ten kłopot, że nie mogłam odzyskać swoich pieniędzy po wypadku. Zwróciłam się o pomoc do kancelarii z Poznania https://www.kancelaria-walterowicz.pl/. Ich wsparcie było nieocenione. Szybko i sprawnie udało się otrzymać pieniądze.

Re: Odszkodowanie

: 26 sty 2021, 17:26
autor: kadiff
Też mnie spotkała niestety sytuacja w której odszkodowanie było zaniżone, ale na ratunek przyszła firma https://rzeczoznawcypolska.pl/ wysłalem im dokumenty przez internet, opisalem cala sprawe i najlepsze jest to, ze szybko otrzymalem pozytywna decyzje. Udalo sie zalatwic 2200zl doplaty do odszkodowania i jestem bardzo zadowolony dlatego polecam ich serdecznie!

Re: Odszkodowanie

: 08 mar 2021, 16:53
autor: Łukasz
W przypadku odszkodowań w Polsce, w większości przypadków są one znacząco zaniżone i mało kto zdaje sobie z tego sprawe. Jeżeli w ostatnich 3 latach mieliście wypadek, a odszkodowanie, które uzyskaliście nie spełnia Waszych oczekiwań to polecam Wam sprawdzić usługi ze strony https://totwojakasa.pl/utrata-wartosci- ... j-pojazdu/.

Re: Odszkodowanie

: 30 kwie 2021, 23:34
autor: robix
A tutaj https://insito-odszkodowania.uk/wypadki ... -medyczne/ mieliście już okazję sobie zerknąć. Jest tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat błędów i zaniedbań medycznych w UK. Można się tam naprawdę wiele dowiedzieć. Uważam, że warto walczyć o swoje, aby przede wszystkim uzyskać należne pieniądze.

Re: Odszkodowanie

: 21 lip 2021, 7:42
autor: Sebastianń
Ja polecam zapoznać się z oferta tej firmy TEMIDO CENTRUM ODSZKODOWAŃ z Olsztyna http://www.odszkodowaniatemido.pl/kontakt. Firma pomoże w uzyskaniu możliwie najwyższej kwoty odszkodowania z polisy OC sprawcy bądź z polisy AC, które w pełni pokryje wszystkie straty poniesione w wypadku drogowym.

Re: Odszkodowanie

: 15 wrz 2021, 14:57
autor: MartaĆ567
Ja ze swojej strony polecam zapoznać się z ofertą firmy BLUM https://www.doplatydooc.com.pl/odszkodowania , która oferuję dopłaty do odszkodowań komunikacyjnych w przypadku wyliczenia zbyt niskiej kwoty lub niedoszacowania strat po kolizji czy wypadku . Ja korzystałam z usług takiej firmy i oni pomogli mi odzyskać to co tak naprawdę należało mi si e od samego początku.

Re: Odszkodowanie

: 19 gru 2021, 15:07
autor: monizka
Dwa miesiące temu miałam wypadek, dokładnie było to potrącenie rowerzysty i zastawiam się czy jest możliwość uzyskania dopłaty do odszkodowania? Za 8% uszczerbek na zdrowiu dostałam od swojego ubezpieczyciela tylko 3500 złotych i ta kwota nie pozwoliła nawet na pokrycie kosztów rehabilitacji, a jeszcze kilkanaście spotkań przede mną i będę musiała to pokryć z własnej kieszeni. Wiecie, czy jest jakaś rzetelna firma, która zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań?

Re: Odszkodowanie

: 14 cze 2022, 8:47
autor: Lembor
duff - nie słyszałem o niej, trzeba by poczytać. Natomiast z mojej strony mogę polecić Ci sprawdzoną kancelarię, która specjalizuje się w odzyskiwaniu należnych odszkodowań. Niniejsza firma odszkodowawcza to Ex Lege Odszkodowania. Ich specjalizacją są odszkodowania za wypadki komunikacyjne, a zatem wypadki w ruchu drogowym. Dużym wyróżnikiem, poza skutecznością, szybkością działania i zaangażowaniem, jest fakt, iż zapewniają bezpłatną rehabilitację z OC sprawcy. Oczywiście kiedy pojazd jest "uziemiony" można też liczyć na to, że załatwią na koszt sprawcy samochód zastępczy w tej samej lub wyższej klasie pojazdu. Moim zdaniem warto, żebyś zainteresował się tą firmą, jeżeli faktycznie potrzebujesz skorzystać z kogoś solidnego.