Strona 1 z 1

Awaria TIR

: 10 maja 2021, 14:51
autor: Motorowa
Witajcie,
czy są tutaj może jacyś kierowcy TIR-ów? Co robicie w sytuacji, kiedy przytrafi się Wam w trasie jakaś awaria? Ja ostatnio widziałam na stronie internetowej http://serwis-ciezarowe-tir-czechy.supermechanik.pl/ ofertę firmy, która proponuje mobilną pomoc w takich sytuacjach na terenie Czech. Czy mieliście kiedyś okazję korzystać z takich usług?

Re: Awaria TIR

: 30 sie 2021, 11:17
autor: Jacobś
Hej. Ja zawsze jak mam problem z autami, to odstawiam je do firmy PES Marian Sycha z Ustronia https://www.i-its.pl/oferta/serwis-samo ... udowlanych. Panowie to złote rączki. Szczególnie specjalizują się w naprawie aut marek Renault, Volvo, MAN, DAF i Mercedes. Ja ich mega polecam, bo są w stanie naprawić praktycznie każdą usterkę, a na silnikach to oni zjedli zęby. Pozdrawiam

Re: Awaria TIR

: 10 maja 2022, 11:43
autor: gangez
W przypadku naszego tira nie pozostało nic innego, jak zwyczajnie doprowadzić sprzęt do porządku. A przez "doprowadzenie do porządku" mam na myśli dobór właściwych części i podzespołów, które miałyby posłużyć jako zamienniki. STAR HURT z Działdowa to hurtownia, która te elementy nam zapewniła. Jako, iż zakupy były powyżej 500 zł to mogliśmy liczyć na darmową wysyłkę - zdecydowanie jest to warte odnotowania. Awaria dotyczyła przede wszystkim układu napędowego, całe szczęście na dobre sobie poradziliśmy z tym problemem. Kawał dobrej roboty!