customfactory.eu - opinie o firmie

Wszystko dla fanów motoryzacji. Najnowsze modele aut, tuning samochodu, ubezpieczenia, naprawy.
Awatar użytkownika
norbert1964
Posty: 1
Rejestracja: 07 lip 2021, 11:34

customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: norbert1964 »

Ostatnio lubię trochę grzebać przy swoim aucie, wcześniej zawsze zlecałem takie rzeczy fachowcom. Ale teraz sam się uczę na przykład lakierowania elementów. Co możecie powiedzieć o tym sklepie: https://customfactory.eu/ - materiały lakiernicze, kosmetyki samochodowe itp. Jakie macie opinie?
Awatar użytkownika
wojsław69
Posty: 1
Rejestracja: 03 wrz 2021, 20:31

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: wojsław69 »

Mają dobre jakości produkty, na przykład pistolety lakiernicze - spełniają wszystkie moje oczekiwania. Ale mają dość duży wybór różnego rodzaju artykułów do polerowania samochodu, kosmetyki i inne tego typu rzeczy. Lubię ten sklep i wiem że kupując u nich stawiam na jakość.
Awatar użytkownika
makryn-98
Posty: 1
Rejestracja: 11 wrz 2021, 15:37

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: makryn-98 »

Genialne są także ich lampy loft - jeśli ktoś lubi taki styl, to na pewno znajdzie tu coś dla siebie. Można wybierać i przebierać bo wybór naprawdę jest spory. No i mamy pewność, że taka lampa jest oryginalna i na pewno nie będzie w każdym domu. Ja szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Henrieta
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 20:44

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Henrieta »

Kupiłam u nich plakaty, naklejki i kosmetyki samochodowe dla mojego faceta w prezencie mikołajkowym. Był bardzo zadowolony i mówił że jakość jest super. Od razu wziął namiary na ten sklep, bo mówi że będzie kupował częściej u nich. Dlatego mogę polecić ten sklep. Sprawdza się :)
Awatar użytkownika
kornelia
Posty: 1
Rejestracja: 19 gru 2021, 20:05

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: kornelia »

Ja mogę polecić odzież dla fanów motoryzacji, dobra jakość, fajne ceny, duży wybór. Można kupić i kurtki i czapki. Naprawdę każdy fan motoryzacji znajdzie tu coś dla siebie. Kosmetyki dla samochodu też bardzo fajne. Zwłaszcza te do usuwania owadów z szyb.
Awatar użytkownika
Leka78
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 22:56

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Leka78 »

Bardzo, ale to bardzo fajna odzież dla fanów motoryzacji, ogromny wybór i świetna jakość. Ceny też pozytywnie Was zaskoczą. Jestem zadowolona z zakupów w tym sklepie, mój chłopak również bardzo sobie ceni kupowane u nich produkty, nie tylko odzież, ale także kosmetyki do samochodów, pistolety lakiernicze i inne. Na pewno wszystkie ich produkty spełnią Wasze oczekiwania.

rzeźbienie w drewnie dla początkujących
Awatar użytkownika
anastazja91
Posty: 1
Rejestracja: 07 paź 2021, 23:54

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: anastazja91 »

Mają mnóstwo fajnych rzeczy, takich jak naklejki na samochody, plakaty idealne do warsztatów, kosmetyki samochodowe i produkty lakiernicze. Doskonała jakość, duży wybór produktów, bardzo fajne, konkurencyjne ceny. Dla mnie ten sklep, to wybór numer jeden jeśli chodzi o akcesoria do samochodów. Bardzo polecam customfactory, na pewno będziecie zadowoleni z zakupów u nich.
Awatar użytkownika
stoisław-82
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2021, 8:38

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: stoisław-82 »

Zawsze podobał mi się styl industrialny, loftowy - to był mój wymarzony styl jeśli chodzi o urządzenie mieszkania. Dlatego jak znalazłam lampy loft w customfacotry, to nie mogłem się oprzeć i kupiłem sobie takie lampy. Mam pewność, że nikt inny nie będzie takich miał. Są bardzo oryginalne i naprawdę nietypowe. Polecam tę firmę i ich produkty. Są super.
Awatar użytkownika
Leonora85
Posty: 1
Rejestracja: 18 sie 2021, 6:21

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Leonora85 »

Jeśli potrzebne są Wam kosmetyki samochodowe najwyższej jakości, to polecam Wam tę firmę. Mają naprawdę tylko najlepsze produkty w dobrych, rozsądnych cenach. Mój facet od dawna mnie namawiał na zakupy u nich, w końcu dałam się przekonać i jestem naprawdę zadowolona. Mam do siebie żal, że tak długo z tym zwlekałam. Polecam serdecznie, na pewno znajdziecie tu coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Nika
Posty: 1
Rejestracja: 22 paź 2021, 12:57

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Nika »

Znajdziecie tu bardzo fajne rzeczy do tuningu jeśli chodzi o zawieszenie sportowe. Ja kupuję u nich różnego rodzaju produkty do samochodów, a także odzież czy naklejki. Jest to wspaniałe miejsce dla każdego fana motoryzacji. Jestem zadowolona, że trafiłam właśnie do nich. Na pewno będę polecać ten sklep wszystkim. Jest naprawdę świetny i ma bogate zaopatrzenie.
Awatar użytkownika
Zbigniew_69
Posty: 1
Rejestracja: 09 paź 2021, 3:20

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Zbigniew_69 »

Mają naprawdę świetne lampy loft - dla wszystkich miłośników takiego stylu, to po prostu doskonały pomysł na prezent. Jestem zadowolony, że znalazłam je przy okazji kupowania kosmetyków samochodowych. Wyglądają naprawdę świetnie, są bardzo oryginalne i stylowe. Nigdzie nie kupicie fajniejszych lamp loft. Zapewniam Was. Polecam zakupy w customfactory.

fuser unit failure samsung
Awatar użytkownika
Jolanta_67
Posty: 1
Rejestracja: 23 lut 2022, 11:35

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Jolanta_67 »

Kupiłam u nich kosmetyki samochodowe dla mojego męża na Walentynki w zeszłym roku. Bardzo się ucieszył, więc w tym roku chyba muszę powtórzyć :) To ważne, żeby na takie święta kupować to, co naprawdę powie: jesteś dla mnie ważny. Co o tym myślicie? Jeśli szukacie dobrej jakości produktów tego typu, to w tym sklepie znajdziecie wszystko czego potrzebujecie.
Awatar użytkownika
Alberta
Posty: 1
Rejestracja: 21 paź 2021, 11:19

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Alberta »

Kupiłam u nich kilka naprawdę fantastycznych rzeczy, czapkę dla mojego chłopaka, etui na narzędzia, bluzy i koszulki. Uwielbiam ich styl. Mój chłopak często kupuje u nich różnego rodzaju kosmetyki do samochodu. Jest bardzo zadowolony z ich jakości. Dlatego jesteśmy stałymi klientami tego sklepu: dobra jakość, dobre ceny, świetny kontakt. Bardzo polecam ten sklep.
Awatar użytkownika
sławina-76
Posty: 1
Rejestracja: 09 lis 2021, 21:46

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: sławina-76 »

Znalazłam u nich nawet fantastyczny kubek termiczny, w ogóle ciągle znajduje u nich jakieś fajne gadżety. Bardzo polecam Wam CustomFactory - mają niesamowite rzeczy w bardzo konkurencyjnych cenach. Ja jestem zadowolonym klientem, kupowałam też bardzo fajne kosmetyki do samochodu, do tapicerki i do kokpitu. Na pewno będę do nich wracać. Zdecydowanie warto.
Awatar użytkownika
Ładysława-64
Posty: 1
Rejestracja: 16 lis 2021, 14:19

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Ładysława-64 »

Naprawdę super odzież dla fanów motoryzacji. Jestem zachwycona jeśli chodzi o ich jakość. Bardzo duży wybór, zarówno jeśli chodzi o bluzy jaki kurtki, czepeczki, bandany. Naprawdę polecam Wam tę firmę. I ja i mój facet jesteśmy zadowoleni z zakupów u nich. Warto u nich kupować. To najlepiej wydane pieniądze, na tego typu rzeczy. Bardzo ich polecam.
Awatar użytkownika
Luna65
Posty: 1
Rejestracja: 25 gru 2021, 22:12

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Luna65 »

Można u nich znaleźć naprawdę niesamowite produkty, ostatnio wpadły mi w oko lampy loft - kupiłam i jestem zachwycona. Wszyscy znajomi trochę mi ich zazdroszczą i dopytują gdzie je kupiłam. Są bardzo oryginalne i niesamowite. Naprawdę jeśli chcecie kupić coś, czego inni nie będą mieć, to zdecydujcie się na zakupy u nich. Bardzo polecam. Będziecie zadowoleni.
Awatar użytkownika
Bogumiła_63
Posty: 1
Rejestracja: 22 lis 2021, 13:47

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Bogumiła_63 »

Chcecie kupić fajne kosmetyki samochodowe? Wybierzcie firmę Customfactory. Znajdziecie tu kosmetyki z najwyższej półki, ale za rozsądną cenę. Ja jestem bardzo z nich zadowolona. Kupuję je regularnie i jeszcze nigdy nie miałam przypadku, żeby coś było nie tak. Dlatego serdecznie polecam tę firmę i ich produkty. Wy również będzie zadowoleni tak jak ja.
Awatar użytkownika
Herbert98
Posty: 1
Rejestracja: 13 sty 2022, 0:07

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Herbert98 »

Kupowałem u nich różne rzeczy, kosmetyki samochodowe, pistolety lakiernicze i materiały lakiernicze. Nigdy nie było problemów z zamówieniem. Wszystko przychodziło na czas i zawsze zgodnie z oczekiwaniami. Dlatego szczerze mogę polecić tę firmę i wszystkie produkty jakie możecie u nich znaleźć. Zwłaszcza materiały lakiernicze stoją na naprawdę wysokim poziomie.
Awatar użytkownika
ira1998
Posty: 1
Rejestracja: 16 mar 2022, 11:01

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: ira1998 »

Zdecydowanie genialna odzież dla miłośników motoryzacji! Kupiłam dla siebie i dla swojego faceta mnóstwo ubrać z tej firmy: bluzy, kurtki, koszulki. Wszystko jest naprawdę wysokiej jakości, nie musicie się o to zupełnie martwić. Wszystko po praniu zachowuje swój krój, kolor, kształt i rozmiar. Bardzo jestem zadowolona z jakości tej odzieży. Ceny też spoko.
Awatar użytkownika
Tobiasz1988
Posty: 1
Rejestracja: 13 lut 2022, 1:41

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Tobiasz1988 »

Polecam ich wszystkie materiały lakiernicze, ale także naklejki na samochody, plakaty - świetnie sprawdzą się w warsztacie samochodowym! Dobra jakość produktów, wydajność i cena. Jestem zadowolonym, stałym klientem tej firmy. To dla mnie nowość, bo z reguły nie przywiązuję się do konkretnych firm. A do tej przywiązałem się już na bardzo długo. Polecam serdecznie.
Awatar użytkownika
Eugenia1981
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2022, 6:32

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Eugenia1981 »

Jeśli szukacie naprawdę dobrej jakości kosmetyków samochodowych, to u nich znajdziecie je w naprawdę dobrych cenach. Nie spodziewałam się kupując je po raz pierwszy, że dostanę coś aż tak dobrego. Od tamtej pory jestem ich stałym klientem. Mój facet także zaczął kupować kosmetyki własnie u nich. A wcześniej nie dał się przekonać do żadnej zmiany z ulubionych. Tak więc: szczerze polecam.
Awatar użytkownika
Olgierd1981
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2022, 10:34

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Olgierd1981 »

Znalazłem u nich przepiękne lampy Loft - są bardzo oryginalne i niesamowite. Nigdzie indziej takich nie widziałem. Od razu wiedziałem jak ma wyglądać moje mieszkanie. Fajnie że lempy mogły dopełnić całości. Teraz mam swój wymarzony loft i czuję się w nim jak prawdziwy władca świata :D O jakim mieszkaniu Wy marzyliście? Jaki styl wnętrz jest dla Was najfajniejszy?
Awatar użytkownika
Odyla
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2022, 21:16

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Odyla »

Jeśli chcecie kupić jakieś akcesoria lakiernicze czy inne produkty potrzebne do lakierowania aut i motocykli, to polecam Customfactory. Wybór jest spory, jakość produktów naprawdę pierwsza klasa, ceny przystępne, a pracownicy będą w stanie podpowiedzieć Wam, co najlepiej kupić. Nie będą Was naciągać, nie będą Wam wciskać niepotrzebnych rzeczy. Zdecydowanie będziecie zadowoleni. Obiecuję.
Awatar użytkownika
Lilia_76
Posty: 1
Rejestracja: 09 gru 2021, 12:24

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Lilia_76 »

Dla mnie kosmetyki samochodowe to zwykle był szampon do umycia i ewentualnie coś do kokpitu. Aż poznałem produkty dostępne w Customfactory. Teraz mój samochód jest naprawdę dopieszczony. Świetnej jakości produkty za naprawdę rozsądne ceny. Szybka realizacja zamówień to dodatkowy atut tej firmy. Szczerze: serdecznie polecam zakupy u nich. Na pewno znajdziecie coś dla siebie.
Awatar użytkownika
Hektor60
Posty: 1
Rejestracja: 06 gru 2021, 18:58

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Hektor60 »

Także odzież dla fanów motoryzacji jest u nich w bardzo fajnych cenach. Kurtki są bardzo trwałe, nie wycierają się, po wielu tygodniach jazdy, nie ma na nich zbyt wielu śladów użytkowania. Jestem zadowolony z zakupów w tej firmie. Myślę, że każdy z Was znajdzie u nich coś do siebie. Oczywiście pod warunkiem, że jesteście fanami motoryzacji kochacie swoje maszyny :)
Awatar użytkownika
Sydonia96
Posty: 1
Rejestracja: 24 kwie 2022, 8:45

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Sydonia96 »

Warto kupować od nich materiały lakiernicze - sa wysokiej jakości i naprawdę sprawdzają się w praktyce. To dla mnie podstawowy wybór jeśli chodzi o tego typu produkty, zawsze szukam tego czego potrzebuję właśnie u nich. Wiem, że dbają o swoich klientów i zawsze dbają o to, żeby jakość ich produktów była zachwycająca. Dlatego tak ich lubię. Szczerze polecam.
Awatar użytkownika
arkady1980
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2022, 10:02

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: arkady1980 »

Kupowałem u nich różne rzeczy, fartuch lakierniczy, pistolety natryskowe, kosmetyki samochodowe - ze wszystkich tych produktów byłem naprawdę bardzo zadowolony. Gdybym mógł ocenić ich w skali od jednego do dziesięciu, szczerze dałbym im jedenaście. Produkty są w dobrych cenach, ich jakość jest naprawdę godna pozazdroszczenia, a i wybór produktów mają duży.
Awatar użytkownika
Teodozjusz
Posty: 1
Rejestracja: 02 maja 2022, 17:03

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Teodozjusz »

Kupiłem ostatnio pistolet do mas natryskowych navol, który znalazłem w tej firmie i powiem szczerze: świetnej jakości produkt. Nie spodziewałem się, że będę zadowolony aż tak z tego zakupu. Ale szczerze, muszę ich pochwalić, bo nie sprzedają niczego, czego sami by nie użyli w swojej pracy. Dlatego z miłą chęcią polecam tę firmę innym, niech także będą zadowoleni :)
Awatar użytkownika
selena_76
Posty: 1
Rejestracja: 15 maja 2022, 22:24

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: selena_76 »

Mają fantastyczną odzież dla fanów motoryzacji - bardzo oryginalna, świetna jakość materiałów i dobre ceny. Kupiłam u nich wiele ubrań, zarówno dla siebie jak i dla mojego faceta. Oboje jesteśmy zadowoleni, ubrania służą nam już dłuższy czas i nadal wyglądają świetnie. Kolory nie spierają się. Wzory też są nienaruszone. Szczerze polecam zakupy w tej firmie.
Awatar użytkownika
amina-94
Posty: 1
Rejestracja: 19 kwie 2022, 4:18

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: amina-94 »

Ja również dołączę do fanów tej firmy. Pistolet lakierniczy pistolet lakierniczy sagola przerósł nasze oczekiwania. Szczerze i bez najmniejszych wątpliwości, mogę polecić produkty tej firmy, które dostaniecie w naprawdę przyjaznych cenach. Jestem zadowolona, że trafiłam na tę firmę i że mogę korzystać z ich produktów. To dla mnie wiele znaczy, polecam.
Awatar użytkownika
Edwin1967
Posty: 1
Rejestracja: 30 cze 2022, 7:32

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Edwin1967 »

Jeśli chodzi o takie produkty jak pistolet do mas natryskowych, to customfactory to świetna firma. Od lat kupuję u nich produkty lakiernicze i kosmetyki samochodowe i nigdy się nie zawiodłem. To firma, która umie dbac o klienta, wie czego klient potrzebuje i jak mu to zapewnić. Jestem pewny, że bez względu co u nich kupicie, będziecie naprawdę zadowoleni.
Awatar użytkownika
Jaśmina-69
Posty: 1
Rejestracja: 28 cze 2022, 1:01

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Jaśmina-69 »

Zarówno ja, jak i moi współpracownicy, bardzo cenimy sobie materiały lakiernicze, które można kupić w CustomFactory. To dobre produkty w rozsądnych cenach. Jeśli więc zależy Ci na jakości produktów, to zdecydowanie powinieneś wybrać współpracę z tą firmą. Nie zawiedziesz się, jestem tego całkowicie pewna. Dlatego bez najmniejszych oporów polecam serdecznie tę firmę.
Awatar użytkownika
Agata-68
Posty: 1
Rejestracja: 19 mar 2022, 17:50

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Agata-68 »

Szczerze polecam odzież dla fanów motoryzacji, którą można zakupić w tym sklepie. Odzież jest doskonałej jakości, dobrze się sprawdza zarówno w codziennym użytkowaniu jak i w bardziej intensywnym użytkowaniu. Szczerze sobie chwalę zarówno bluzy jak i kurtki kupione u nich. Jeśli szukacie czegoś, z czego będziecie zadowoleni to polecam Wam zakupy u nich.
Awatar użytkownika
Rafal67
Posty: 1
Rejestracja: 01 sty 2022, 15:34

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Rafal67 »

Ja również polecam odzież dla fanów motoryzacji. Pierwszą koszulkę dostałem od dziewczyny, a potrem już sam robiłem zamówienia u nich. Bardzo dobrze się sprawdza. Koszulki mają fajnej jakości materiał, nie spierają się, oddychają. To naprawdę dobry wybór jeśli chodzi o tego typu akcesoria. Jeśli szukacie czegoś fajnego, to u nich to znajdziecie na pewno.
Awatar użytkownika
Wirginia
Posty: 1
Rejestracja: 26 mar 2022, 10:09

Re: customfactory.eu - opinie o firmie

Post autor: Wirginia »

Kupiłam u nich przeróżne gadżety. Materiały lakiernicze, pistolety lakiernicze, kosmetyki samochodowe, a nawet fartuch lakierniczy. Nie ma produktu z którego nie jestem zadowolona. Zarówno jeśli chodzi o cene jak i o jakość. To świetna firma, którą szczerze mogę polecić każdemu fanowi motoryzacji. Znajdziecie tu coś dla siebie i na pewno będziecie zadowoleni.
ODPOWIEDZ