Strona 1 z 1

Sprawa karna Wrocław prawnik

: 28 paź 2019, 19:44
autor: robix
Korzystaliście już z pomocy prawnika, który prowadzi sprawy karne? Może od kogoś słyszeliście jakieś dobre opinie o jakimś mecenasie? Szukam kogoś naprawdę dobrego, kto przyłoży się do tematu.

Re: Sprawa karna Wrocław prawnik

: 29 paź 2019, 21:55
autor: mefis
Słyszałem, że bardzo dobra jest mecenas Paszkowska-Wójcik . Poczytaj sobie o niej w necie. Ona jest z kancelarii Klisz i Wspólnicy. W takich sprawach to nie ma żartów. Trzeba brać najlepszego prawnika, żeby nie ponieść kary za coś, czego się nie zrobiło. W sądzie jest różnie.

Re: Sprawa karna Wrocław prawnik

: 24 lis 2019, 18:35
autor: Marek22
Z własną firma jest o tyle dobrze że sam dla siebie jesteś szefem i nie musisz robić czegoś co ktoś Ci karze. Niestety musisz myśleć o wszytskim czego potrzebuje firma np o zabezpieczeniu sie od strony prawnej. Ja zdecydoałem się na radcę prawnego którego znalazłem na stronie kancelariawonama.pl jestem bardzo z niego zadowolony i wam też polecam zdecydowanie się na takie rozwiązanie.

Re: Sprawa karna Wrocław prawnik

: 10 mar 2020, 13:21
autor: ardeks
Możesz się zgłosić do kancelarii http://masterlegal.pl/radca-prawny-tychy/ są doświadczeni i pracują wiele lat w branży.
W kwestii spornej w firmie ich pomoc okazała się dla mnie niezbędna i dzięki nim nie mam dzisiaj zmartwień i nerwów, które męczyły mnie przez wiele dni. Warto korzystać z pomocy profesjonalnych kancelarii prawnych takich jak MasterLegal.

Re: Sprawa karna Wrocław prawnik

: 17 maja 2021, 17:16
autor: Marcin Pł.
Mam już doświadczenie z adwokatami w sprawach karnych, lecz nie każde jest miłe. Najlepiej wypadła kancelaria adwokacka Wojas Pawlak z Gliwic. oni najbardziej zaangażowali się w sprawę, działali na najwyższych obrotach by pomóc mi wygrać sprawę i oczywiście im się to udało.

Re: Sprawa karna Wrocław prawnik

: 27 maja 2021, 18:44
autor: miśka
Ja już poznałam kilka kancelarii prawnych, ale najbardziej współpraca podobała mi się z https://ekancelaria.tv/ . Bardzo dobrze podchodzą do spraw klienta, widać z ich strony wielkie zaangażowanie i chęć pomocy, dlatego mogę ich polecić z czystym sumieniem

Re: Sprawa karna Wrocław prawnik

: 02 lis 2021, 11:07
autor: Beńka
robix pisze: ↑28 paź 2019, 19:44 Korzystaliście już z pomocy prawnika, który prowadzi sprawy karne? Może od kogoś słyszeliście jakieś dobre opinie o jakimś mecenasie? Szukam kogoś naprawdę dobrego, kto przyłoży się do tematu.
W sprawie karnej pomógł mi adwokat Paweł Marchewka, jego kancelaria jest we Wrocławiu tu masz namiar https://www.adwokatmarchewka.pl, świetny adwokat z ogromnym doświadczeniem w prawie karnym ma duża wiedzę i czuć, że angażuje się w daną sprawę, na pewno Ci pomoże.

Re: Sprawa karna Wrocław prawnik

: 17 lip 2022, 15:57
autor: Monika P
Witam. Osobiście korzystałam raz z pomocy prawnika w sprawie karnej o prowadzenie auta po spożyciu alkoholu i kolizji. Znalazłam go w szukając informacji o zapłacie odszkodowania poszkodowanemu i trafiłam na artykuł roszczenie regresowe wezwanie do zapłaty. Skorzystała z usług porad prawnych na stronie, następnie polecono mi prawnika do poprowadzenia sprawy na miejscu. Niestety sprawa była z góry skazana na przegraną, ale chociaż zminimalizowaliśmy koszty. Także zainteresowanym polecam serwis https://www.prawo-cywilne.info/