Kupujemy nowy samochód

Każdy mężczyzna kocha motoryzację i wielu z nich lubi częste zmiany samochodów. Nie ma nic bardziej ekscytującego niż zakup wymarzonego auta. Powstaje pytanie jakie auto kupić. W tym problemie pomoże nam wiele portali motoryzacyjnych. Właśnie tam możemy znaleźć wiele recenzji samochodów. Dowiemy się o ich mankamentach ale i dobrych cechach. Możemy dzięki temu uniknąć przykrych niespodzianek podczas poznawania nowego samochodu. Szczególnie przydatne są różne videoblogi gdzie możemy dokładnie obejrzeć jak wygląda dany model samochodu. Mężczyźni bardzo lubią chwalić się swoimi gadżetami i zabawkami co powoduje, iż nie brakuje w sieci filmów nagranych o różnych samochodach.
Wiele osób kupując auto zastanawia się czy kupić samochód w Polsce czy też poszukać osoby, która zajmuje się sprowadzaniem samochodów. Porównajmy dwa rodzaje zakupu samochodu.
Kupując samochód od polskiego właściciela mamy pozornie większą pewność co do legalności pojazdu. Kupujemy samochód zarejestrowany już w kraju i zweryfikowany przez wydział komunikacji, w którym rejestrowano go zaraz po sprowadzeniu. Podczas takiego zakupu można numery rejestracyjne zweryfikować w komendzie policji w celu legalności pojazdu. Od kiedy wprowadzono obowiązek rejestrowania przebiegów podczas dokonywania przeglądu możemy także samodzielnie zweryfikować w internecie kiedy i z jakim przebiegiem przechodził przegląd. Wystarczą do tego dane z dowodu rejestracyjnego auta. Co do minusów takich samochodów to ich stan techniczny. Wielu naszych rodaków nie dba o samochody a naprawy jakich dokonują są wątpliwej jakości. Liczy się najczęściej niska cena naprawy.
Auta sprowadzane bardzo rzadko są naprawiane tanimi kosztami przez ich właścicieli. Na zachodzie europy samochody naprawia się zazwyczaj w ASO i na częściach dobrej jakości. Podczas zakupu takiego auta należy jednak uważać, ponieważ weryfikacja legalności takiego auta jest dużo trudniejsza.

Może Ci się również spodoba

2 komentarze

  1. Natka pisze:

    Ja ostatnio kupiłam dwuletni samochód. Zupełnie inaczej się go prowadzi niż moje stare auto. Jest duża różnica, warto zainwestować w nowy samochód.


    http://mobilereklamowe.com/

  2. Kasia pisze:

    Auto z salonu zawsze będzie lepszym pomysłem niż auto z rynku wtórnego. Wiesz co kupujesz, a auto na pewno jest stuprocentowo sprawne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *